Skocz do zawartości

[Amortyzator przód] Na jaki wymienić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam rower FOCUS Lost Lagoon CS 4. który posiada amor AMORTYZATOR SUNTOUR M3010 28" niestety ale nic nie było przy nim robione i przestał działać, czy samo dolanie oleju spowoduję że ponownie zacznie działać, czy należy wymienić taki amortyzator na nowy?

Jeżeli należy zakupić nowy to na jaki proponujecie? Jego specyfikacja to Rura sterowa 1-1/8"" oraz długość rury sterowej:  185mm, tylko że o długości 185mm nigdzie nie ma, jest 180mm lub powyżej 200mm jaką mam konkretnie wybrać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie kupić ten powyżej 200 i obciąć . Ale patrząc na zdjęcie katalogowe to rower ma tyle podkładek pod mostkiem że 180 też dał by radę . Miał byś niżej kierownice .

Jeśli chcesz kupić nowy to powinieneś ustalić budżet . Ten 3010 raczej marny był  , jeśli wymieniać to warto na powietrzny .

Może Activia się  odezwie to na pewno coś doradzi . Albo Ty się odezwij do niego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżać kierownicy na pewno nie chcę i tak już jest nisko. Jeżeli chodzi o budżet to raczej nie więcej niż 500 zł. Jak rozumiem gdybym zdecydował się kupić o długości powyżej 185mm to musiał bym go dociąć, czy nie jest to konieczne można taki zamontować tylko trzeba by założyć dodatkowe podkładki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...