Skocz do zawartości

[Triban 100] w kontekście dłuższych wypraw?


Lemur2016

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem jakiś czas temu w UK gdzie mieszkam triban a 100 do codziennych dojazdów do pracy i ogólnie poruszania się po okolicach. 

Jestem ciekaw czy jest tu jakaś osoba która zdecydowała się pojechać w jakąś dalszą wyprawę niż 100km z sakwami ekwipunkiem itd na tym rowerze. 

Martwie się głównie o koła... Czy poradzą sobie pod obciążeniem sakw. 

Dla sprecyzowania dodam że ten rower w UK jest sprzedawany z kasetą, szybko zamykacz em na tylne koło i dwoma mocowaniami pod bidon. Z tego co wiem w Polsce jest jedno mocowanie wolnobieg i śruba na tył (koło) 

 

20200406_140524-04.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lemur2016 napisał:

Dla sprecyzowania dodam że ten rower w UK jest sprzedawany z kasetą, szybko zamykacz em na tylne koło i dwoma mocowaniami pod bidon. Z tego co wiem w Polsce jest jedno mocowanie wolnobieg i śruba na tył (koło) 

Ale to na zdjęciu to nie jest "triban 100" tylko "triban rc100". W polskim decathlonie też jest w tej samej konfiguracji, cebulandia wcale gorsza nie jest:Dhttps://www.decathlon.pl/rower-szosowy-rc-100-id_8545769.html

A co to tematu - jechać możesz, tylko kiedy wyprawa dotrze na tereny pofałdowane/górskie to na przełożeniu 44x28 za daleko nie zajedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...