Skocz do zawartości

[okulary] z lidla


render

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej + wykonaj test, który ja zawsze wykonuję. Okulary na nos, pochyl głowę ( jak do jazdy - pozycji na Twoim rowerze )  i zobacz czy widzisz prześwit ( ponad okularami ). Takie ja od razu dyskwalifikuję. ( o dziwo sporo ich jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wytrzymałości bardziej sprawdzają się z  dzielonymi szkłami czy wspólne ?

pytam gdyż dwa lata temu dzielone również Crivit z Lidla nie wytrzymały sezonu (pękła oprawka ) po kilkukrotnej wymianie szkieł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Quell napisał:

Więc proszę o konkrety,bo pytanie z tych dziwnych.

No ale jakie konkrety mam Ci podać? Zadałem proste pytanie, czy ktoś wie czy takie tanie okulary mają wpływ na wzrok, bo wydaje mi się że kiedyś czytałem że mają. Jeżeli bym znał odpowiedź, to bym nie zadał pytania tylko stwierdził fakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o filtry uv,trzeba mieć naprawdę pecha,żeby natrafić na szkła bez nich.

Wpływ mogą mieć oczywiście zniekształcenia optyczne,ale to widzimy raczej od razu,nawet dobre,ale porysowane szkła raczej naszemu wzrokowi nie pomagają.

Więc jeżeli zapytasz o jakiś konkret coś tam mogę odpowiedzieć,ale na tak ogólne,raczej ciężko.

 

Edit,tu kiedyś była dyskusja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Lidlu przed chwilą ( mięsa nie ma ) i przymierzyłem jedną parę okularów. Akurat był kartonik otwarty - model ten z większym plastikiem. I Gdy głowa w dół to przeswit jest, ale nie duży, ale jak dla mnie odpada.

Dodatkowo te okulary poza tym, że są w kartonikach - to jeszcze są przypięte lekko do kartonika w środku, plastikowymi ala trytytkami. ( dlatego drugiej pary już nie chciałem przymierzać i bawić się )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...