Skocz do zawartości

[Nogi] Jakie nakolanniki + ochraniacze na buty na zimę


kregiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W ostatnim czasie podczas jazdy na rowerze strasznie marzną mi kolana oraz stopy. Spodnie rowerowe których używam, niestety nie posiada żadnych wstawek softshellowych. Chciałem was poprosić o polecenie nakolanników oraz ochraniaczy na spd/mtb chroniących przed wiatrem i zimnem szczególnie w temperaturach w okolicy 0 i poniżej.

Czytałem że rekomendowane nakolanniki to: Rogelli

Niestety są one już niedostępne.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już masz jakiś ochraniacz, najlepiej trochę większy, spróbuj włożyć między buta a ochraniacz stary polar, pod wkładką w miejscu gdzie jest blok przykleić taśmę. Wkładkę wymienić na taką z ekranem. Od strony podeszwy zakleić taśmą dziury koło bloku. Do tego skarpeta wełniana.

Nie gwarantuje że to pomoże. Jest pewien gość na stravie który napisał w zeszłym zimowy sezon że tak jeździł.

Co do spodni ja jeżdżę w tych https://sklep.bcmnowatex.com.pl/spodnie-zimowe-denali-bez-wkladki.html  . Do tego bokserki, jak cieplej to letnie spodenki. Ale to też zależy czy idę na szosę czy mtb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...