Skocz do zawartości

[Gripy] ODI AG 1 niebiesko-białe + korki srebrne Absolute black, lockon


Kruk_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

1.Opis produktu:

Dzisiaj mam do sprzedania Gripy rowerowy Marki ODI model AG-1. Gripy zostały kupione w tym roku gdzieś w marcu do mojego głównego roweru. nie mniej były baaardzo mało używane co mam nadzieje że widać na zdjęciach ( tak to ten rower co więcej stoi niż jeździ :) ) . Końce tych gripów zostały usunięte, potem wyszlifowane na gładko na papierach wodnych. Dlatego dodaje do nich kompletnie korki od Absolute black. Gripy nie są jakieś klejące, po prostu mi leżą, jak nikt ich nie zechcę to sobie je zostawię :)

Dane techniczne:
-Marka -ODI
-Model - AG 1
-Długość gripa 133 mm
-Kolor niebieski ze wstawkami błękitnymi i białymi
-Guma bardzo chwytna, wysokiej jakości jak to w ODI
-Polecane i zachwalane przez kolarzów Enduro
-Grip ma 1 lockona na imbus.

Pudełko zastępcze po gripach Absolute Black .

Cena - 60 złotych

https://www.olx.pl/oferta/gripy-odi-ag-1-niebiesko-biale-korki-srebrne-absolute-black-lockon-CID767-IDCvBo1.html

Produkt Made in USA.

2. Płatności:

-Przelew na konto po uprzednim dogadaniu się.
-Nie wysyłam za pobraniem, wyłącznie w formie przelewu,
-Gorąco zachęcam do odbioru OSOBISTEGO, po uprzednim dogadaniu się. (Bierutów, przy zakupie produktów powyżej 400 złotych dojadę do Oleśnicy, Worocławia czy Namysłowa)

Jestem rzetelną osobą, nigdy nie oszukałem nikogo!!! Zapraszam również na dogadanie się na forum ww.forum.szajbajk.pl , nick Kruk.

3.Kontakt:

-Rozmowa poprzez wiadomości OLX
-Emailowo - wandet55(małpa)wp.pl
-Telefonicznie - 511 - pokaż numer telefonu - ( odbieram prawie zawsze )
-Facebook - Michał Siworski wystarczy wpisać

4.Wysyłka:

-Poczta polska priorytet 7,30 złotych bez śledzenia
-Poczta polska polecony priorytet 18,30 ze śledzeniem
-Paczkomat InPost po przysłaniu mi gotowej etykiety do wysyłki wtedy koszt wysyłki analogicznie nie naliczam, tylko koszt produktu.

5. Inne:

-Dla zdecydowanych jest możliwość wystawienia na portalu ALLEGRO (plus 9% kosztów zakupu).
-Przy kupnie kilku przedmiotów płacisz tylko raz, cennik zgodny z cennikiem Poczty Polskiej.
-Przy większych możliwy rabat czy wysyłka za darmo

Dziękuje za zainteresowanie się moją ofertą.

Pozdrawiam.

20191118_130953.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...