Skocz do zawartości

[Sztyca regulowana] Thomson Elite Dropper, myk myk, 27,2, rarytas 125mm


Kruk_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

1.Opis produktu:

Dzisiaj mam do sprzedania prawdziwy rarytas, jak idzie o sztyce regulowane. Moim skromnym zdaniem,jedną z najlepszych Sztyc Regulowanych na rynku,a przy tym istne arcydzieło jak idzie o wygląd. Bardzo mała manetka, jedna z najmniejszych na rynku. Możliwość zamontowania dźwigni bezpośrednio na sztycy. Ma zewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu pasuje do wszystkich ram.

Sztyca Regulowana "Myk Myk" Thomson Elite Dropper.

Została zakupiona pod koniec stycznia tego roku za 1650zł(Paragon w zestawie). Była w rowerze może 2 tygodnie,ma przebieg około 90km, nie więcej ( ja częściej zmieniam w rowerze ,niż jeżdżę) Od tamtej pory leżała w pudełku z racji jednak potrzeby amortyzacji i kupnie sztycy amortyzowanej. Sprzedaję ponieważ jest to za dobry sprzęt, żeby leżał nieużywany. :)

Jest praktycznie nowa, jak zwykle to u mnie, nie mniej ma leciutką ryskę pionową na anodzie Pokazane na zdjęciu nr 2. Została sprawdzona przez Wichu Work Shop, oznajmili ,że to nie ma kompletnie wpływu na jej pracę.

Powodem rysy jest zbyt mocne zaciśnięcie zacisku podsiodłowego i wewnętrzna część sztycy lekko otarła się o shaft gdy zjeżdżałem w dół sztycą.

Sztyca jest na 2 letniej gwarancji (od daty zakupu 24.01.2019).

Dodam że jak testowałem i Foxa Transfera i RS Reverb to ta sztyca na pewno lepiej działa od Reverba i podobnie do Foxa. Moim zdaniem, jakość wykonania tej sztycy jest rewelacyjny.

Dane techniczne:

-Producent -Thomson
-Model - Elite Dropper
-Materiał - Aluminium
-Kolor - Czarna sztyca i mosiężny shaft/anoda
-Technologie: Norglide Bearings,
-Rozmiar 27,2mm
-długość pracy sztycy - 125mm
-Długość kompletnej sztycy 425mm
-Seatback: 5mm
-Waga - 574g - wraz z manetką blokady
-Bardzo mała manetka, jedna z najmniejszych na rynku
-Możliwość zamontowania mniejszej dźwigni bezpośrednio na sztycy
-W zestaw wchodzą: Sztyca, przewody, manetka, linka, instrukcje, paragon, pudełko

-50% ceny zakupu!!!

Cena-850 złotych
Cena jest OSTATECZNA i nie podlega negocjacji :)

https://www.olx.pl/oferta/sztyca-regulowana-thomson-elite-dropper-myk-myk-27-2-rarytas-125mm-CID767-IDCpt1H.html

Film z pracy Myk Myka:
 



2. Płatności:

-Przelew na konto po uprzednim dogadaniu się.
-Wyjątkowo wysyłam za pobraniem, po przelaniu 20% wartości produktu
-Gorąco zachęcam do odbioru OSOBISTEGO, po uprzednim dogadaniu się. (Bierutów, przy zakupie produktów powyżej 400 złotych dojadę do Oleśnicy, Worocławia czy Namysłowa)

Jestem rzetelną osobą, nigdy nie oszukałem nikogo!!! Zapraszam również na dogadanie się na forum ww.forum.szajbajk.pl , nick Kruk.

3.Kontakt:

-Rozmowa poprzez wiadomości OLX
-Emailowo - wandet55(małpa)wp.pl
-Telefonicznie - 511 - pokaż numer telefonu - ( odbieram prawie zawsze )
-Facebook - Michał Siworski wystarczy wpisać

4.Wysyłka:

-Poczta polska priorytet 7,30 złotych bez śledzenia
-Poczta polska polecony priorytet 18,30 ze śledzeniem
-Paczkomat InPost po przysłaniu mi gotowej etykiety do wysyłki wtedy koszt wysyłki analogicznie nie naliczam, tylko koszt produktu.

5. Inne:

-Dla zdecydowanych jest możliwość wystawienia na portalu ALLEGRO (plus 9% kosztów zakupu).
-Przy kupnie kilku przedmiotów płacisz tylko raz, cennik zgodny z cennikiem Poczty Polskiej.
-Przy większych możliwy rabat czy wysyłka za darmo

Dziękuje za zainteresowanie się moją ofertą.

Pozdrawiam.

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...