Skocz do zawartości
polio09

[Słuchanie muzyki na rowerze] sluchacie?

Rekomendowane odpowiedzi

polio09

Cześć.

Jeżeli są tutaj osoby, które słuchają muzyki podczas jazdy na rowerze bardzo proszę o wypełnienie króciutkiej(naprawdę) ankiety. Będzie to dla mnie ogromna pomoc przy projekcie uczelnianym :) Jeżeli macie jakieś uwagi  lub pytania odnośnie pytań to śmiało można pisać :)

Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/1yrC6qpLcdr_IGv6yUzcM-xw-wkkUFIHVR8cFo-hi-zw/edit

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Podaj Proszę nazwę uczelni i kontakt do promotora pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dorota57
31 minut temu, polio09 napisał:

Jeżeli są tutaj osoby, które słuchają muzyki podczas jazdy na rowerze

Ja nie słucham i odradzam słuchania.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sk27

Wypełniłem ankietę, ale nie słucham muzyki podczas jazdy.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25
13 minut temu, dorota57 napisał:

Ja nie słucham i odradzam słuchania.

Ja też, od kiedy okazało się pociąg zupełnie znikąd pojawił się 5 metrów obok, w momencie kiedy miałem zamiar przetoczyć się przez przejście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polio09

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

19 minut temu, Janu_sz napisał:

Podaj Proszę nazwę uczelni i kontakt do promotora pracy.

To nie jest praca dyplomowa, projekt na studia dotyczący głośników bluetooth, ale niezbędna jest w nim ankieta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Ale chyba nie problem jest wskazać uczelnię i kto projekt prowadzi ? Nawet powinieneś to zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

No a po co Ci takie informacje? Jakie to ma dla Ciebie znaczenie?

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

A dla sprawdzenie i upewnienia się, że to fake ankieta uczelniania, tylko zwykłe marketingowe badanie rynku przez jakąś firmę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuel

Nie słucham muzyki podczas jazdy i nie wypełniam internetowych ankiet.

Swoją drogą jaki promotor zaakceptuje metodologię internetowej ankiety? Takie to niezbyt poważne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25
Teraz, Danuel napisał:

jaki promotor

Przecież napisał że to nie praca dyplomowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Widze,ze kolega ma problem z podaniem uczelni nawet, a co dopiero wiekszych danych. Czyli jak myslałem - fake info, ze to dla uczelni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polio09
Napisano (edytowane)

Drogi Januszu, niestety nie orientuję się w strategiach marketingowych firm, nie wiedziałam że to już nie wypada poprosić o pomoc. Nikogo nie zmuszam, jeżeli czujesz się w jakikolwiek sposób zagrożony/urażony/ moją ankietą to przykro mi niezmiernie, nie musisz jej uzupełniac. Nie mam zamiaru podawać swoich danych. Kiepski z ciebie szeryf internetu, niemniej jednak uznam twoją teorie za komplement. Nie sądziłam, że komukolwiek może przejść chociaż przez myśl, że jest to profesjonalna ankieta. Życzę więcej luzu i pozdrawiam.

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Jakie swoje dane ? Pytałem o uczelnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

@Janu_sz wyluzuj. Nie podoba Ci się, to pomiń temat i tyle. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza.

Jak założę temat z pytaniem czy jeździcie na szosie czy MTB, to też mam wyskoczyć z danych dla kogo to zbieram? Paranoja, wszędzie węszycie spisek.

Nawet jeżeli byłaby to jakaś firma planująca przejąć władzę nad światem, to jaki jest problem z wypełnieniem ankiety? Co to zmieni? Nie podajesz swoich danych, jest anonimowa i założona na sprawdzonym serwisie.

Bijecie piane o takie pierdoły, a mogę się założyć że część forumowicz popełnia większe internetowe "grzechy" niż wypełnienie anonimowej ankiety internetowej.

• +1 pomógł 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polio09
Napisano (edytowane)

<3

Edytowane przez sznib

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz
Napisano (edytowane)
8 minut temu, skom25 napisał:

@Janu_sz wyluzuj. Nie podoba Ci się, to pomiń temat i tyle.

Temat mi się podoba, inaczej nie pytałbym o szczegóły, które jak widać są nie do przejścia. No cóż, drążył nie będę, wnioski sami wyciągniecie z poziomu jaką reprezentuje student obawiający podać się nazwę uczelni.

8 minut temu, skom25 napisał:

Nawet jeżeli byłaby to jakaś firma planująca przejąć władzę nad światem, to jaki jest problem z wypełnieniem ankiety?

A no taki, że jej w tym pomożesz pośrednio.

Edytowane przez Janu_sz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
shotgun

Niestety jestem starej daty nietolerancyjnym rasistą /tu można wpisać dowolne określenie../ szlag jasny/ ciemny mnie trafia jak ktoś puszcza w miejscach publicznych muzę z głośników. Autobus, przystanek, przedział pociągu, skwer..., itp. Podobne uczucie żywię do wszystkich w słuchawkach, którzy zachowują się jak zombie. Nie widzę różnicy czy jest wpatrzony w fona czy wsłuchany w fona, ważne, że reaguje na otoczenie podobnie jak przęsło mostu na moje pytanie o drogę czy godzinę......

• +1 pomógł 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polio09
Napisano (edytowane)

Dzięki! ✌️

Edytowane przez sznib

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kemusi

Jest taki termin.. „ cywilizacja idiotów” 

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
safian
1 minutę temu, shotgun napisał:

Podobne uczucie żywię do wszystkich w słuchawkach, którzy zachowują się jak zombie. Nie widzę różnicy czy jest wpatrzony w fona czy wsłuchany w fona, ważne, że reaguje na otoczenie podobnie jak przęsło mostu na moje pytanie o drogę czy godzinę......

Publiczne słuchanie muzyki to swoją drogą, ale musisz mieć bardzo smutne życie, jeżeli na serio szlag Cię trafia na sam widok osoby w słuchawkach.

A myślałeś kiedyś, że praktycznie każdy kierowca w aucie słucha muzyki czy radia? A do tego jeszcze jest odizolowany przez zamknięte szyby, to są dopiero idioci i debile!

• +1 pomógł 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

"Twoja odpowiedź została zapisana. Dzięki! "

Powodzenia w realizacji projektu :D

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

@safian a ja będę bardziej radykalny i jestem za naturalną selekcją idiotów na rowerach w słuchawkach i z głosnikami. Oczywiście tych, którzy słuchają jej na tyle głośno, że nie reagują na zdarzenia drogowe, im mniej takich tym lepiej i bezpieczniej dla mnie.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kemusi

A pomyślałeś ..@safian  ,że można trafić do ciupy za głośne słuchanie muzyki i spowodowanie wypadku przez to..? Taki paragraf 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

W ten oto sposób, kolejny temat zmienia się w jakieś przepychani i kręcenie burzy. Najwyraźniej niektórzy mają niedobór emocji.

• +1 pomógł 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta