Skocz do zawartości

[pedały] Time Atac XC 2 plus buty Decathlon Van Rysel


mamarkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pedały mają trzy miesiące i tyleż czasu spędziły w pudełku, jeżdżone może kwadrans. Sprzedaję, bo buty, które zamówiłem sobie na prezent do Ataców (w drugiej maszynie mam SPD) okazały się nie teges i postanowiłem nie kombinować z kolejnymi, lecz pozostać przy platformach. Korpus - widać na zdjęciach - porysowany, wystarczyło kilka razy nie trafić blokiem w zatrzask. Ponoć taka uroda tworzywa, ci, co używali Time twierdzą, że zarysowuje się łatwo, ale potem już niezniszczalne. Sprzedaję za 100 zł - jestem w plecy 50.

A może ktoś będzie chętny na buty? Decathlon Van Rysel Triban, miasto/gravel, również MTB, rozmiar 41, jeżdżone tyle co pedały. 160 zł, kupione za 200.

zdjęcia pod tym linkiem:

https://www.olx.pl/oferta/buty-spd-41-pedaly-spd-time-atac-xc-CID767-IDCZ2sF.html#bc53bcbdd9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...