Skocz do zawartości

[opony] Vee Rubber VRB350 z białą obwódką


1938

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję opony a'la stary Smart Sam, ale z białą obwódką jak na zdjęciu:

Spoiler

1-2-600x600.jpg

Bieżnik typu stary smart sam. W tym rowerze oryginalna opona to prawdopodobnie Vee Rubber VRB350.

Spoiler

OPONA-ROWEROWA-27-5x2-10-VRB350-SBK-Vee-

Rower jest oficjalnie sprzedany, choć do momentu odbioru przez kupującego (pewnie w przyszłym roku) z niego korzystam. Ostatnio oddałem rower do serwisu i bez pytania zmieniono jedną oponę na inną, bo stara była podziurawiona (sądzę, że służyłaby jeszcze długo, choć kapcie łapałem średnio raz na miesiąc).

Towar musi być zgodny z umową, tak więc szukam podobnej opony (biała obwódka + podobny bieżnik).

Rozmiar: 27.5" x 2.1"

Czy idzie gdzieś dostać taką oponę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "prawdopodobnie"? Nie ma napisane co to za opona?

Zresztą na Twoim miejscu i tak szedłbym od razu w wymianę kompletu, zamiast jednej opony. Różnicę tak czy owak byłoby widać, nawet jeśli znikomą, a w znalezienie opony 1:1 wątpię.

Podobne są chociażby komplety właśnie od Schwalbe: Rapid Rob lub Racing Ralph, ale nie wiem jak z dostępnością rozmiarów.

W ostateczności pędem do serwisu, może się jeszcze gdzieś cudem uchowała tamta... :laugh::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...