Skocz do zawartości

[stery] coś się chyba popsuło i poluzowało


m4rc0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nie wiem, gdzie umieścić ten temat, więc wrzucam tutaj. Mam rower szosowy z karbonowym widelcem. Jakiś czas temu zmieniłem mostek na trochę krótszy i zostawiłem na -. Dziś chciałem zmienić na plus i po skręceniu mostka mam luz na sterach. Poza tym mogę kręcić podkładkami, gdy mostek jest skręcony. Śrubę od rury sterowej przykręcałem też bez dekielków i dalej jest tak samo. Podkładka wychodzi nad końcówkę rury. Jakieś pomysły, bo mogę mieć mały problem z transportem roweru do najbliższego serwisu :|? Wcześniej tych luzów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jest. Mam z 6 podkładek i na to idzie mostek i wystaje właśnie jakieś pół centymetra nad sterówkę. Dokręcam i podkładki się kręcą, a rower chodzi przód tył. To w ogóle możliwe, że po odkręceniu mostka i skręceniu jest luz czy po prostu coś źle robię :P? Wcześniej bawiłem się mostkami i było ok, a ten jest nowy i montowałem go tylko na -. Jutro zamontuję go właśnie na - i zobaczę, czy są luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...