Skocz do zawartości

[Stery] Pomoc w dobraniu "dodatków"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji ,że czeka mnie wymiana amorka z przodu (którego już mam) w Kross Evado 3.0 chciałbym wymienić kompletne stery na nowe - jak już robić to robić porządnie.

Amortyzator +gwiazdkę+kapsel posiadam już lecz chciałbym dokupić resztę ale niestety mam problem z odpowiednim nazewnictwem . Zestaw pod Ahead, 1 1/8 cala, QR 9mm

Załączam fotkę o jakie rzeczy mi chodzi - niestety na serwisie alle... nie mogę nic namierzyć po nazewnictwie książkowym :( 

z góry dziękuję za pomoc w fachowym nazwaniu aby można było łatwo znaleźć na necie :thanks:

 

 

 

 

Bez nazwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, czy masz półzintegrowane, czy zintegrowane. Zintegrowane to łożyska umieszczone bezpośrednio w główce ramy. Półzintegrowane mają wbite w główkę ramy miski, w których później umieszcza się łożyska. Patrząc na zdjęcia tego roweru, to są tam półzintegrowane.
Co do Twojego zdjęcia - raczej nie kupisz wszystkich tych elementów oddzielnie. Zwykle kupuje się cały zestaw, albo wymienia same łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ,dzięki bardzo za pomoc już znalazłem

 https://allegro.pl/oferta/stery-neco-h845-ahead-1-1-8-x34x30-komplet-6595726714

 

Tylko teraz pytanie aby nie strzelić byka ( tak wiem dla niektórych może to być oczywiste ale wolę zapytać niż robić źle ) w której kolejności od amortyzatora zaczynać składanie ? W sensie który element idzie jako pierwszy ,drugi,trzeci itp. ( na zdjęciu książki łożyska są oddzielnie tutaj w całości z bieżnikiem tak? ) łożyska zwężeniem do dołu czy góry ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...