Skocz do zawartości

[stery] Jakie stery do ramy accent nordkapp


flak

Rekomendowane odpowiedzi

Ah ten Accent, jak zwykle podaje komplet informacji.

Pisz do Velo, niech Ci podadzą dokładnie parametry sterów.

Na ślepo, to bym strzelał że półzintegrowane, ZS44. Klasyka w tanich ramach Accent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam za post pod postem.

Zadałem pytanie do velo i dostałem informację, że proponują stery Accent (oczywiście :):

Cytat

 

Do tej ramy przeznaczone są stery pół-zintegrowane o rozmiarze 1 i 1/8 cala. Z naszej oferty byłyby to na przykład:

 

O ile temat łożysk jest dla mnie oczywisty - chociaż dalej można dyskutować jakie to ma znaczenie, to realnie pytając:

jaka jest różnica między tanimi sterami Accent Basic albo nawet tymi Air a sterami typu CaneCreek 110 Series? Nie chcę powiedzieć, że to bez sensu na takie stery wydawać pieniądze, ale nie wiem (naprawdę nie wiem, nie z przekąsem) za co się płaci w takim produkcie. Mógłby ktoś napisać czemu warto dołożyć do lepszych sterów?

Rozumiem: łożyska, uszczelnienie, waga. Czy jest coś jeszcze, za co warto dopłacić? Szukam złotego środka do tego (przyszłego) roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info.

Teraz - czy te z aliexpress będą lepsze od tych od Accenta Air? Czy tylko tańsze?

 

Jeśli chodzi o wagę, to widzę, że raczej bardziej porównywalne są do Accent Basic niż Air. Czy jakieś Neco są godne polecenia? Czy w ogóle Neco albo VP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...