Skocz do zawartości

[900zł] Jaki rower kupic.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam rower do 1000zł na wypad na miasto lub do lasu mam 183cm wzrostu 70kg wagi.

Co sądzicie o tych rowerach które znalazłem nie wiem czy będa dobre do mojego wzrostu.

1. https://allegro.pl/oferta/rower-gorski-mtb-b-twin-rockrider-340-26-bdb-8038012524

2. https://allegro.pl/oferta/rower-gorski-26-rama-aluminiowa-carnivare-8096160724

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost wzrostem, zmierz długość nogi (przekrok). Utwierdź się ( i nas) :)  w przekonaniu że "mtb" to rzeczywiście to czego potrzebujesz, i na jakim kole (średnica)...

Wolnobieg (czyli zasadniczo 7 zębatek z tyłu) to nie jest najlepszy pomysł - ale jaki pieniądz do dyspozycji na takim sprzęcie będziesz sie męczył ....

Patrząc na opis tego drugiego to zęby aż bolą :) :) -  a jeśli na niego wsiądzie czlowiek 150cm wzrostu to ja jestem papieżem Franciszkiem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 800 można kupic riverside 120 w decathlon. I kupic aluminiowe klamki hamulcowe zamiast tego beznadziejnego plastyka co tam jest. Jeżeli jest parcie na "amortyzator" i "mtb" to rockrider st 100 lub niby crossy z allegro z wolnobiegiem na kole 28.

A generalnie kolega wyżej ma racje. 900 zl to budżet na używkę. Tylko trzeba umiec ocenić co się kupuję i ile będzie kosztował początkowy serwis tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo59 napisał:

Wzrost wzrostem, zmierz długość nogi (przekrok). Utwierdź się ( i nas) :)  w przekonaniu że "mtb" to rzeczywiście to czego potrzebujesz, i na jakim kole (średnica)...

Wolnobieg (czyli zasadniczo 7 zębatek z tyłu) to nie jest najlepszy pomysł - ale jaki pieniądz do dyspozycji na takim sprzęcie będziesz sie męczył ....

Patrząc na opis tego drugiego to zęby aż bolą :) :) -  a jeśli na niego wsiądzie czlowiek 150cm wzrostu to ja jestem papieżem Franciszkiem ..

długosc od krocza nogi 92cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...