Skocz do zawartości

[jaki rower do freeride] do 2000zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Ekhem

Cytat
Ograniczenia w użytkowaniu Nieodpowiedni do MTB XC, All Mountain, Enduro, BMX.

Tym czymś można po parku jeździć, a nie bawić się w ostrzejsze odmiany kolarstwa. Dopiero od modelu MTB XC 100 S można myśleć o czymś poważniejszym, choć za FR i tak bym się nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tutaj nikt Freeride nie będzie uprawiał :) Setny temat, gdzie okaże się że rower ma służyć do kręcenia się pod blokiem i okazjonalnego przejechanie po krawężniku i korzeniu. No i pewnie "skoki z murków" też będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio to pomocne...tez byles taki kozak jak zaczynales przygode?

skoro nie masz nic do dodania to oszczedz sobie...

Godzinę temu, skom25 napisał:

Ten mityczny Freeride...

To ile cm ma krawężnik z którego będziesz zjeżdżał?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, dred1295 napisał:

a była by możliwość zrobienia tak że załóżmy kupił bym marina a potem coś w nim powymieniał po dodawał i jak tak to co? 

Koszmarny pomysł...sorry.

Poniżej w miare tani freerajdowiec

https://www.propain-bikes.com/en/bike-spindrift-2019/

 

https://www.blocket.se/stockholm/Scott_voltage_FR720___Boxxer_team_84378300.htm?ca=11&w=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 km od siebie tor do freeride oczywiście dziki ale byłem i jezdziłem , to łatwo nie było a nawet nie skakałem nie mówiąc o tym że zaliczyłem miliard gleb, mam jeszcze wiele do nauczenia ale gdzieś na pewno będę jeździł bo się spodobało dlatego szukam roweru . Ps rower w moim przypadku nie będzie służył do jazdy tak zwanej [po bułki] lub po [krawężnikach] niedaleko mnie góry więc może spróbuje swoich sił w dh ale to późniejsze plany:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dred1295 napisał:

A do 3000zł udało by mi się kupić coś typowo do freeride?

albo poskładać do też 3000zł

Można poskładać coś fajnego do 3000. Ale jak zaczniesz teraz to rower będziesz miał złożony na zimę przy dobrych wiatrach. Budżetowe składanie roweru to codzienne przeglądanie portali z ogłoszeniami i powolne kompletowanie potrzebnych części. Ale jest to dość opłacalny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...