Skocz do zawartości
Jurcyk

[pulsometr] opaska Garmin Vivosmart HR

Rekomendowane odpowiedzi

Jurcyk

Sprzedany, proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michuuu

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Jurcyk
      Przez Jurcyk
      Komplet w bardzo dobrym stanie, nieliczne ryski na liczniku.Licznik posiada 10 fukcji: prędkość, kadencja, czas jazdy, puls (opcjonalnie z dodatkowym czujnikiem),spalone calorie, temperatura, wyświetlanie rzędowe, podświetlenie i dodatkowo bardzo fajna fukcja równania do średniej prędkości.Posiadam dowód zakupu na licznik.Cena 290 zł.
      https://www.olx.pl/oferta/licznik-bontrager-trip-300-i-czujnik-duotrap-s-CID767-IDCRVs0.html
    • KORAZ80
      Przez KORAZ80
      Drodzy forumowicze - koleżanki, koledzy.
       Od kilku lat korzystam z licznika SIGMA ROX6.0 , jest to fantastyczny sprzęt pomiarowy , ale czas na coś więcej.
      Poszukuję w miarę taniego licznika w technologi ANT+ ?      (SONY XPERIA X8 JUŻ PRZERABIAŁEM). 
      Myślałem już o ROX 11, lezyne power, garmin edge 25  .
      CENA PONIŻEJ 1000zŁ Z CZUJNIKAMI   OBOWIĄZKOWO ANT+ STRONA - APLIKACJA DO ANALIZY DANYCH PO TRENINGU GPS  Liczę na waszą pomoc !!!
    • Lezza
      Przez Lezza
      Cześć, 
      mam do sprzedania wspaniałą kurtkę Kellysa w rozmiarze XL na chłodne dni. Wszystkie informacje w aukcji, cena to 199 z przesyłką za darmo po mojej stronie. W razie jakichkolwiek pytań PM lub 603251182. 
      http://allegro.pl/show_item.php?item=7161193322

• Seba3002
      Przez Seba3002
      Hej!
      Mam takie pytanie, chce kopić Brytona 330 na ten sezon ale żeby nie przepłacać to myślę kupić go w Chinach z tym że w rozsądnej cenie jest wersja chińska za 350zł czyli prawie o 200zl tańsza niż w Polsce. Czujniki dokupie osobno ale to już inna sprawa.
      Myślicie, że to dobry wybór? gdzieś przeczytałem ze posiada również polską wersję językową... Jakie są jego największe wady? Ostatecznie bateria z podłączonymi czujnikami SPD, CAD, HR wytrzymuje długo na baterii? Jak wygląda sprawa nawigowania po ścieżce GPX, da się ją przybliżyć czy widać ją tylko w całości (nie wyobrażam sobie zeby coś dostrzec na trasie 100km w takim oddaleniu)? Pokazują się wtedy informacje za ile i  w którą stronę trzeba skręcić (plik GPX)?
      Ostatnimi czasy wysłałem maila do suportu w sprawie możliwości przeróbki modelu na wersję international po czym odpowiedź była pozytywna. Czy ktoś próbował przerabiać wersję chińską na międzynarodową? Ewentualnie jak się z tym licznikiem żyje w wersji chińskiej?

p.s.
      wersja chińska z tego co się orientuję to brak synchronizacji przez WiFi (poza firmware) i konieczność korzystania z chińskiej wersji aplikacji na telefon do połączenia bluetooth.
    • Atlantx
      Przez Atlantx
      Szukam licznika rowerowego, który wykorzysta moją opaskę sigma (BT smart) i czujnik kadencji i prędkości (BT smart), budżet 250 zł.