Skocz do zawartości

[Wieszak na ścianę] własnej roboty


cezartbg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chciałem zaprezentować efekt kilkudniowej pracy w garażu. Koszt całego przedsięwzięcia ok 150 zł. Projekt zapożyczony z internetu (minimalnie zmodyfikowany), ale wg mnie wyszło bardzo fajnie. Materiał sklejka 18mm, łączenia na kołki drewniane i klej, miejsce oparcia ramy wyłożone skórą. Wrzucam z ciekawości co będzie o tym sądzić rowerowa brać ;) 

Pozdrawiam

IMG_6082.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te wieszaki po chyba 400 zł co dla mnie było jakimś nieporozumieniem ;) bo koszty materiałów jak opisałeś mniej więcej.

Myślałem o takim, ale po 1 to by mnie z domu wyrzucono z rowerami ( tylko 2 ), po drugie też ( tak jak Ty ) nie mam miejsca. Ciekawe ile razy dziennie ( i nocnie ) walą w koło ludziki wchodzący/wychodzący z drzwi po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jasne drzwi to są harmonijki odsuwane. A to takie większe od drzwi ciemno brązowe to nie wiem co to. Pomysł przedni na rower. Mi się podoba. Tylko czy utrzyma tak rower długo ? żeby nie było, że po kilku dniach czy tygodniach wieszak pęknie. Ale jak jest solidnie zrobiony to chyba nie powinien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janu_sz napisał:

Ciekawe ile razy dziennie ( i nocnie ) walą w koło ludziki wchodzący/wychodzący z drzwi po lewej.

Czasem się zahaczy, ale to nie było tworzone pod to mieszkanie ;) Kiedyś wieszak wyprowadzi się razem ze mną. 

39 minut temu, Bartosz_ napisał:

A to takie większe od drzwi ciemno brązowe to nie wiem co to.

Szafa suwana. 

32 minuty temu, Bartosz_ napisał:

Tylko czy utrzyma tak rower długo ? żeby nie było, że po kilku dniach czy tygodniach wieszak pęknie.

Rower waży 7,7 kg także o to bym się nie martwił :) Konstrukcja jest pancerna powieszona na 4 kołkach każdy na 25 kg. Prędzej ściana runie niż wieszak zawiedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...