Skocz do zawartości

[Konstancin - Jeziorna Okolice] okolice ?


Piotr9000

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Jeżdżę, ale tempo niespokojne ;)
A gdzie Ty w ogóle pedałujesz :icon_question:
Jesteś z Konstancina i kręcisz się tylko po nim i jego najbliższych okolicach, czy np. robisz dłuższe trasy "objazdowe" ( pojęcie względne ), powiedzmy 50 - 100 km :icon_question:
No i co to według Ciebie jest "spokojne tempo" :icon_question:
Sprecyzuj też po jakich nawierzchniach się poruszasz, bo to ma spore znaczenie :yes:
PS
Ja np. jeżdżę głównie po lasach na terenie od Kabatów do Góry Kalwarii, Łosia, Magdalenki, Zalesia/Piaseczna.
Najczęściej dystanse 30 - 70 km ( zeszłoroczna średnia 48 km ) i przeważnie 1.5 - 3 g. jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za odpowiedzi.

Przede wszystkim tak. Sporo jeżdże poza Konstancinem,ale też Gassy, Góra Kalwaria i jeszcze dalej, ale raczej nie jeżdze tempem wyścigowym. Tempo spokojne mam na mysli nie za szybkie, nie za wolne.

Takie w granicach 25-30 km/h. NIe mogę za szybko jechać, bo nie jestem na tym poziomie co maratończycy. Głównie mnie kręci szosa, ale na góralu też jeżdże.

Moge pojechać do Kampinosu czy gdzieś dalej, bo też jezdze na kilka dni gdzieś rowerem.

Jak coś zobaczę tutaj na forum jakieś tempo spokojne, to chętnie się podłącze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej szukaj na grupach FB. Jest kilka zrzeszających ludzi z Piaseczna i okolic. Tam zwykle umawiają się na luźniejsze tempo. Ja na szosie poniżej 30 km/h ze średnią ostatnio rzadko schodzę, na MTB - zależnie od trudności treningu - 20-27, więc razem raczej nie pojeździmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...