Skocz do zawartości

[koła szosowe] jakie wybrać do 400 zł


Marek__ZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz na myśli pisząc "szosowe"? Do jakiegoś przełaja/gravela? Bo podlinkowane są pod tarcze.

Jaka szerokość opon? Bo obręcze stosunkowo szerokie. 

Ja celowałbym w jakieś koła na piastach Novateca D041/042, da się kupić takie do 29era w zakładanym budżecie. Ale to mały budżet na coś solidnego - szprychy będą najtańsze co w połączeniu ze słuszną wagą delikwenta może wymagać częstego centrowania, bo koła będą wiotkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła szosowe to znaczy na oponę 700X23,..25..do 28... (podlinkowanie jest faktycznie przypadkowe) . mogą to być koła na klasyczne hamulce szosowe dual pivot. Noo a budżet jest jaki jest... na przykład takie:https://allegro.pl/kola-28-na-szose-rodi-stylus-novatec-kaseta-8-9-10-i6704494159.html...co sądzicie o nich? możę macie inne propozycje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2018 o 22:51, MikeSkywalker napisał:

Co masz na myśli pisząc "szosowe"? Do jakiegoś przełaja/gravela? Bo podlinkowane są pod tarcze.

Przełaj/gravel? Panie, kończy się rok 2018, tarczówki w szosówkach już nie są niczym dziwnym, ba -  stają się (niestety) normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waszej pomocy mogę teraz określić to co by mnie odpowiadało .a więc:

koło na piastach novatec

o długości tylnej piasty 130 mm .

na klasyczne hamulce,

zewnętrzna szerokość obręczy 20mm

,36 szprych

... i nie mogę znależć nic w tym przedziale cenowym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...