Skocz do zawartości

[Legnica]


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam praca w Decu Morpheo? xd Widziałem cię :) Tak z moich wrażeń to może być, fajnie, że duży dział z rowerami jest chociaż znalazłem tylko 3 modele butów :/ Ale co by nie było przymierzyłem Shimano i już do mnie idą nowiutki m085 :) Tak z innej beczki skąd Ty tyle tych ciuchów Bartek nagromaziłeś? xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Legniczanie - czas się zmobilizować :)

 

Coroczny rajd na orientację (w wersji rowerowej, pieszo-rowerowej, a jak ktoś pogryzł się z rowerem :P - pieszej) wrocławskiego klubu Artemis tym razem będziemy mieli pod nosem: odbędzie się 28 lutego w Myśliborzu i okolicy.

 

Zasady proste: dostajemy dokładną mapkę, a na niej mamy od kilku do kilkunastu punktów kontrolnych. Cel - zdobyć je. Trasą dowolną.

więcej - http://fraszka.artemis.wroclaw.pl/regulamin.php

 

Ja będę - grzech nie wystartować w ulubionych rejonach treningowych.

Do zobaczyska! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość BarteX88

Wyścigi w Lasku były jeszcze 2 lata temu i wcześniej. Kolarstwo w ostatnich latach w Legnicy trochę zarosło glonem ale z tego co ostatnio widzę coraz więcej ludzi jeździ na rowerze. Nie mylić tego jednak z kolarstwem. Wracając do tematu, o ewentualnym wyścigu czy też wyścigach dowiesz się od Michała (on wie wszystko) - morpheo.bikestats.pl, tylko odwiedzaj regularnie jego blog, a jeśli chcesz poczuć prawdziwe ściganie zapraszam na wyścigi cross country w bolesławcu, chojnowie czy chociażby złotoryji - terminy w kalendarzu pzkol. Co do maratonów polecam bikemaraton.com i edycję Wrocławską (na rozgrzewkę), a koniecznie już Świeradów, Piechowice i Jelenią Górę. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały news spostrzeżeniowy. Wczoraj miałem chwilkę czasu będąc w Galerii Piastów. Poszedłem więc do sklepu "sportowego" (nazwy nie pamiętam, chyba mSport czy jakoś tak, tego nowego w nowej części).

Rok temu były tam same Kellysy i Krossy. Obecnie miejsce Kellys'ów, które są do kupienia na Jaworzyńskiej zajęły CUBE'y.

 

Tak więc jeśli ktoś chce kupić CUBE'a to Galeria Piastów otwiera ramiona. Z tego co widziałem są tam modele Attencion, LTD, Acid, może jeszcze jakieś ale nie pamiętam.

 

Jak widać Legnica rowerowym miastem się staje, coraz więcej marek do kupienia jest. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do wyścigów, poza kalendarzem pozostają:

* Łysogórki - XC bez licencji (a to ponoć dobry wyścig jest :) ) - http://www.aesculap.com.pl/lysogorki_x.html

* ustrojstwa spod znaku LKR Biker Lubin - http://biker.lubin.pl/index2.html

 

Na powrót wyścigów do lasku nic nie wskazuje. Otwarte Mistrzostwa Legnicy ograniczono do niepełnoletnich :thumbsup: i przeniesiono już chyba na dobre do parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Tak poza tematem jeszcze. Wakacje planuję spędzić za granicą w Niemczech. Jeśli ktoś potrzebował by droższego sprzętu, czy też po prostu jakichś lepszych części to będę mógł załatwić taniej - mam dojścia. Oczywiście pod warunkiem że do tych Niemiec wyjadę bo swemu ojcu który tam pracuje nie chcę zlecać tego typu zamówień :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

znacie może w Legnicy lub w okolicy kogoś, kto odpowietrzył by mi tarczówkę avid elixir 5? Kupiłem nówkę na przód, zalaną i odpowietrzoną. Ponieważ nie miałem czasu, poprosiłem o zamontowanie znajomego (powiedział, że się zna). Okazało się, że dał ciała, bo nie dość że nie zamontował, to zapowietrzył i podobno zeszło nieco oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie znam nikogo takiego ;) chyba że w serwisie na ul.Jaworzyńska 118 tam za kilka złoty ci mogą to zrobić :).

Nie wiecie gdzie w Legnicy mogę kupić spodenki krótkie kolarskie i nie takie drogie ? Bo byłem w Galerii Piastów chyba Martes Sport czy jakoś tak ;) to tam był tylko jeden model i kosztował ok 140 zł ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sklepy rowerowe - Worbike, Jaworzyńska - odwiedzałeś? Martes to typowy ogólnosportowy galeriowiec.

 

W Decathlonach mają zawsze jako "produkt niebieski" tani model krótkich spodenek kolarskich. Jest jedna wada - nie mają szelek, a spodenki bez szelek to krótko mówiąc kicha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie szybkie pytanie odnośnie Decathlonu z Legnicy. Kiedyś zupełnie przez przypadek zawitałem do niego i wielkie szczęście mnie spotkało - w dziele rowerowym były białe koszulki kolarskie Francaise Des Jeux (http://s.wiggle.co.uk/images/nalini-francais-zoom.jpg) z napisem KOŃCÓWKI SERII za 49zł. Oczywiście kupiłem. I teraz moje pytanie, skąd to tam to takie nie ichsze przecież. Drugie pytanie, czy nie wiesz może Morpheo czy będą kiedyś spodenki do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...