Skocz do zawartości

[Legnica]


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej ziemi to mogli by jakąś trasę trialową zrobić xd

 

 

BTW: Ktoś chętny na jakąś przejażdżkę w sobotę ? Myślałem to co ostatnio + powiększone o Pątnówek -> Ulesie -> polne drogi -> droga pożarowa -> schronisko dla zwierząt -> lasek złotoryjski -> duży park

Jutro zrobie mapę. myślę że 45km będzie w tym z 30 teren

 

http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&vps=1&jsv=271c&oe=UTF8&msa=0&msid=107189531444759968567.00048f3a7e067f28fd669

nie jest 100% dokładna bo sam zaznaczałem, jak kiedyś ją przejadę to bd mieć log z gps'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eper -> Jakoś w połowie miesiąca powinienem już być, specjalnie dla Ciebie wyczyszczę to złoto :)

 

MaroS -> fajnie wyznaczona trasa, możesz jeszcze robić to w www.bikemap.net i masz od razu profil wysokościowy co pomaga przygotować się psychicznie na większy wysiłek :) Polecam tą stonkę, mam tam wszystkie moje trasy w 1 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z innej beczki, znalazłem taką oto ciekawostkę

 

z tego co wiem, to przerzutki Shimano XTR potrafią wysmuklić nogi - tu możesz porozglądać się za starszymi modelami np. rd-m950 - ponoć robią to znacznie lepiej niż te nowe, które są bardziej nastawione na wysmuklanie ud.

w miarę dobrze działają też Sramy X.9 i X.0 - lekkie ażurowe konstrukcje zapewniają wspaniałe przeżycia Twoim łydkom.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już wiem, czemu mam odcisk na pięcie - wszystko wina połączenia przerzutki LX z manetką XT - LX za bardzo przesuwa buta do przodu, za to XT nadaje duży nacisk od góry, a łącząc jedno z drugim odciski nieuniknione :blink:

Nie zapominaj o krzywo założonych gripach, które powodują bóle włosów na głowie, ale w zamian za to wysmuklają uszy, dzięki czemu stawiasz mniejszy opór aerodynamiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...