Skocz do zawartości

[Gravel] Serious Grafix / Cyclocross


beriam

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, cyganos napisał:

Ten rowerek to jest grawel czy przełaj?  Na ich stronie jest opisany jako Rower Przełajowy Cycloross ale w dziale grawel... 

Wydaje mi się, że zdecydowanie gravel. Przełaje mają bardziej sportową pozycję, nie mają mocowań na bagażnik czy błotniki, nie mają też raczej miejsca na szerszą oponę.

PS. właśnie napisali, że mój też już wysłany :) Chyba muszę udać się w trybie pilnym do piwnicy w celu odgruzowania ;) 

Edytowane przez mameluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cyganos napisał:

Ten rowerek to jest grawel czy przełaj?  Na ich stronie jest opisany jako Rower Przełajowy Cycloross ale w dziale grawel... 

Moim zdaniem bardziej gravel, można przyczepić bagażnik itp. W zasadzie to ciężko teraz ocenić jaki to rower, bo one się za wiele nie różnią. Powinien się wypowiedzieć jakiś znawca tematu, bo ja dopiero zacznę przygodę z jazdą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mistrzusek napisał:

Za ten hajs całkiem fajna maszyna, jak pokupujecie to pochwalcie się fotkami i wrażeniami:)

Edit: Ciekawi mnie dlaczego ten sam model tylko w innym malowaniu wycenili tysiaka więcej.

Miałem nadzieje, że dzisiaj będzie, ale chyba jednak nie. Przecenili  tylko czarny, nie wiem dlaczego. Wcześniej dwa były w tej samej cenie.

Załóżmy hipotetycznie , że ten rower jutro będzie w takiej samej cenie jak GRAFIX. BRALIBYŚCIE?

https://www.fahrrad-xxl.de/bergamont-grandurance-cx-6-0-x0036313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sonnenblumen napisał:

BRALIBYŚCIE?

Brałbym... jakbym nie miał roweru:D

Za 2500 sztywne osie, tiagra, wideł z węgla, główka taperowana- bajerka. Wg mnie nie zejdą tak nisko z ceną za tego Bergamota.

Edit: I to przełaj chyba jest.

Edytowane przez mistrzusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mistrzusek napisał:

Brałbym... jakbym nie miał roweru:D

Za 2500 sztywne osie, tiagra, wideł z węgla, główka taperowana- bajerka. Wg mnie nie zejdą tak nisko z ceną za tego Bergamota.

Edit: I to przełaj chyba jest.

Jak zejdą to go kupie ,a Grafixa odeślę. :D Ale Grafix mi się bardziej wizualnie podoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egoistycznie powiem, że mam nadzieję że jutro nie pojawi się już konkurencyjny do Grafixa gravel, dość mam już bicia od wczoraj z myślami Grafix vs. Gestalt 1 :)

Bergamont podoba mi się (ten przedni błotnik... :), ale przełaj to na razie za dużo, zobaczymy czy w ogóle baran podejdzie mi w łagodniejszym gravelowym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie dołożyli jeszcze 20 %... Czyli za tego Grafixa mogłem wyrwać za 469 euro... To już więcej niż okazja. Tego Bergamonta nie przecenili.
Pospieszyłem się, ale z drugiej strony rozmiar 54 wyprzedany, czyli loteria. Mogłem nie zdążyć. Mógłbym teraz kombinować, zamówić drugi, a ten pierwszy odesłać.
Ale chyba nie chce mi się tego robić. Sam się sfrajerzyłem. Pewnie na Bikester.pl też będzie przecena 20% na wszystko więc trzymajcie rękę na pulsie. Za takie pieniądze to aż niemożliwe kupić taki rower.

 

Edytowane przez Sonnenblumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod BIKEFRIDAY18 działa już u nas, wychodzi 2266,14 zł (przy kodzie automatycznie doliczane są w tym przypadku koszty przesyłki). 

Sam sobie chyba odpuszczę kombinowanie, przy 500 zł jeszcze bym się zastanawiał. Mojego rozmiaru jeszcze 3 sztuki zostały.

Teraz, kruczi napisał:

dasz linka ? 

niemiecka: https://www.fahrrad.de

polska: https://www.bikester.pl

kod na obu ten sam: BIKEFRIDAY18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mameluch napisał:

Kod BIKEFRIDAY18 działa już u nas, wychodzi 2266,14 zł (przy kodzie automatycznie doliczane są w tym przypadku koszty przesyłki). 

Sam sobie chyba odpuszczę kombinowanie, przy 500 zł jeszcze bym się zastanawiał. Mojego rozmiaru jeszcze 3 sztuki zostały.

niemiecka: https://www.fahrrad.de

polska: https://www.bikester.pl

kod na obu ten sam: BIKEFRIDAY18

U mnie to jest 100 euro. Ale nie będę kombinował. Ja napisałem maila z pytaniem czy jest możliwość obniżenia rachunku w związku z blackfriday, ale wątpie żeby się udało

15 minut temu, kruczi napisał:

dasz linka ? 

Tylko zwróć uwagę na kolor, tylko czarny jest przeceniony. Rower za 30 % wartości, nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kruczi napisał:

469 € < 2266,14 PLN

chyba, że też trzeba doliczyć za przesyłkę i wychodzi podobnie

Na pewno i do Polski będzie droga przesyłka. Pewnie się nie kalkuluje. W Bikster też masz 50 zł za rejestrację.
I sorry 489 euro, mój błąd. Cena musi być taka sama, bo to jest ten sam sklep.

Edytowane przez Sonnenblumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...