Skocz do zawartości

[Zlot] XI Zlot forumrowego


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli po przykładowych 12 godzinach w podróży mam mieć siłę na prawie 40km górską "przejażdżkę" z plecakiem w nieznanych okolicach a potem miałbym być nie zbyt zmęczony aby móc pojeździć po górach? Czy dobrze rozumuję? Jeśli chodzi o dogodność dojazdu ta lokacja chyba nie jest najlepsza... 

Screenshot-2019-02-06-08-11-12-654-com-oScreenshot-2019-02-06-08-07-57-119-com-g

W takim razie ja raczej odpadam, bo znam swój organizm jako tako i wiem że po takiej wyprawie kolejne dni byłyby dla mnie średnio przyjemne, a to zakładając dobre warunki pogodowe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo ;) to już sieM zapisujemy....

My też w tym roku z transportem gorzej stoimy , Zafka poszła do tzw żyda. Ale coś się ogarnie, ten pocioNK brzmi nieźle....

PS.

Rada co do pociągów: najlepiej jadąc mieć piwko, łatwiej się znosi PKP no i potem z pociągu mieć ze sobą 4ropak (tak po jednym na 10km) no i zapas rezerwowy - teren nieznany więc może być potrzeba więcej, wtedy idzie łatwiej. A i po tym wszystkim polecam podtrzymać tradycję z Orła i po dniu jazdy, ognisku itd o północy wybrać się na jakiś szczyt najwyższy w okolicy, oczywiście standardowo bez żadnych lampek... ale z płynami oświecającymi w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd w nocy super rzecz, ale szczerze mówiąc wolałbym Convoy'a na kierownicy od czteropaka ;)

Zobaczę jak to będzie, z jednej strony fajnie by było się zobaczyć z częścią tych soob z którymi się czasem spieram tu na forum, przy okazji mając towarzystwo na pierwszym wypadzie rowerowym w góry, z drugiej strony cały dzień jazdy w jedną stronę, kilka dni po powrocie z tygodniowego wypadu po Beskidzie Niskim słabo widzę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To ja też zapytam, czy ktoś zamierza  może przez Poznań jechać? Nie ukrywam że taka opcja mi bardziej pasuje niż 11h pociągiem i 3 godziny asfaltem rowerem ;)

Mam "plastik" więc mogę nawet posłużyć zmiennik kierowniczy. 

Do paliwa oczywiście się w takim wypadku dołożę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janu_sz bo jaki to plus dla ośrodka, że przyjeżdża taka grupa? I tak zapewne zawsze mają pełne obłożenie więc nic im to nie zmienia, a tak swoją drogą to takie grupy z reguły robią jeszcze większy bałagan :D

 

fajne miejsce, ale termin mi nie pasuje, udanego zlotu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.03.2019 o 18:11, Kenzie napisał:

Projekt i jakość koszulek z Brennej była dla mnie super. 
Swoje wysłużyła, ale jeśli tak to ma wyglądać to biorę bez zastanowienia :)

Takiej samej już nie zrobię - to był sitodruk, opłacalny jak jest przynajmniej 30-40 sztuk bo trzeba wyciąć matrycę.

Tu będzie 10,  max 15, więc poleci termotransfer (chyba to było na pierwszych zlotowych koszulkach, z czasem się jednak odkleja)

W związku z tym i projekt musi być mniej skomplikowany - mniej szczególików które na termo trzeba zwyczajnie wydłubywać.

Coś się opracowuje, jak będą gotowe to wrzucę tutaj :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...