Skocz do zawartości

[~2000 zł] MTB nowy lub używany


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nadszedł czas aby pożegnać moją 16 letnią Meridę Kalahari 510, która sprawowała (i nadal w sumie sprawuje) się bardzo dobrze.

Szukam mtb do około 2000 zł, chętnie wydałbym mniej ale w razie potrzeby jestem skłonny nawet dołożyć parę stówek do czegoś wyraźnie lepszego. Nie ukrywam, że planuję wyrwać coś w promocji, aby wycisnąć z tej kwoty jak najwięcej. Stosunek jakości do ceny jest priorytetem.

Jako, że jestem laikiem wolałbym kupić rower nowy ale dopuszczam możliwość zakupu roweru używanego w bardzo dobrym stanie.

Jeżdżę zarówno w mieście jak i w terenie, lasach i na drogach szutrowych. Rower ma jednak lepiej się sprawdzać w lesie, w terenie; jazda po mieście odbywa się wyłącznie aby przemieścić się z punktu A do punktu B więc na komforcie jazdy po mieście mi specjalnie nie zależy.

Jeżeli podanie konkretnych modeli jest problematyczne to będę wdzięczny za podanie modeli/nazw osprzętu, podzespołów, których powinienem w rowerze szukać.

Wzrost: 181 cm

Waga: 88 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.unibike.pl/fusion29.html

Do kupienia w sezonie za ok. 2000zł, teraz może być ciężko z dostępnością, chyba że w jakimś sklepie coś zostało. 

Korba ze sztywną osią, osprzęt Alivio/Deore. Hamulce z gatunku podstawowych ale przeskok na hydrauliczne i tak będzie zauważalny.

Rama solidna i na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...