Skocz do zawartości

[Ścieżkowiec] budżet do ustalenia, Beskidy


TjakTomek

Rekomendowane odpowiedzi

Erzurum, no nie wiem. Serwisów jest pierdylion, bez łaski. ;)  Czy ktoś łaskawie :) odpowie na pytanie napisane pogrubioną czcionką z poprzedniej strony?

Tymczasem przetestowałem nowe siodełko. WTB Rocket Sport 130 - z tanią pieluchą z Decathlonu bardzo dobrze się sprawdza. Może jak się tyłek przyzwyczai i idealnie ustawię to może chociaż w upalne dni udałoby się pojeździć bez gatek z wkładką.

Na wiosnę wstawię przy okazji serwisu amortyzatora bardziej miękkie sprężyny i tyle na dzień dobry wystarczy. Co do hamulców Tektro HD-M275 to są one oczywiście kiepskie, ale przy mojej wadze dają radę. Jak tarcze i klocki zużyją się kupię lepsze np. SHIMANO SM-RT76 i półmetaliki. Może to troszkę poprawi ich działanie. A propos klocków to nie potrafię znaleźć nic dedykowanego, jakie licho? :blink:

Opony faktycznie niezbyt trwałe, na tyle zaczynam powoli zauważać zużycie. Jak zajdzie potrzeba wymienię. Już wybrałem: Maxxis Rekon+ 3C MaxxTerra.

Podsumowując fajny rower zdobyty w rewelacyjnej cenie. Polecam każdemu, jeszcze można je znaleźć nowe na Alledrogo czy OLX. ;)

IMG_2512 - Kopia.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 15:45, TjakTomek napisał:

Ba, nawet udało się zjechać po trasie dla nastolatków (Twister, Gocu?) i nie wywalić. :)

No to teraz musisz mi przyznać rację co do Stefanki, czekam  :P

Ale nigdzie nie pisałem że Twister jest dla nastolatków. Na Twisterze sam regulujesz sobie trudność przejazdu - prędkością... Można toczyć się powolutku a można latać i łykać po dwie hopki na raz. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W dniu 14.10.2018 o 16:36, shotgun napisał:

Nic na tych zdjeciach nie jest normalne.

Jak wnioskuję z wpisów TjakTomka na forum to on jest wstanie włożyć krzywo koło w haki, zacisnąć i  i tak jeździć :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zażartować z tą trasą dla nastolatków. Faktycznie po dwóch przejazdach po Twisterze Stefanka wydaje się nudna. Cyganka wciąż cieszy. I podtrzymuję, to są fantastyczne trasy służące do zapoznania się na nowo z rowerem po wielu latach przerwy. :)

Nie byłbyś sobą gdybyś nie wtrącił czegoś złośliwego. :DRower składał (a to niespodzianka!) serwisant w salonie Treka.  Ja po nim ciut poprawiłem (najwyraźniej nie było idealnie na hakach) zakładając koło po sprawdzeniu jak jest założone, czy trzyma się kupy, ale dalej szprychy są do prawidłowego zaplecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżdżę systematycznie od zakupu. Mogę wszystkim zainteresowanym polecić model Roscoe - to naprawdę dobry hardtail. Nie mam z nim problemów, wszędzie daje lepiej lub gorzej radę. ;) Teraz już wiem, że na te trasy bardziej zaawansowane (zjechałem DH+) lepiej sprawdzi się full ale do nauki chyba nie ma nic lepszego od HT. Zamierzam pojeździć nim dwa lata, potem przesiądę się na fulla. Myślałem wcześniej o Trance 2 - teraz już wiem, że chcę tylko i wyłącznie opony 2,8 w plusie. Doświadczenia, nawet niewielkiego nic nie zastąpi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, przepraszam 2018 2,4, a 2019 tak jak piszesz. Już wszystko mi się miesza. 

Waza, Genius 750/60 jest w kręgu moich zainteresowań tak jak Fuel EX 5/8 - w zależności od tego ile będę mógł wydać. Nawet dzisiaj na szlaku oglądałem 710 i rozmawiałem z właścicielem. Bardzo chwalił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...