Skocz do zawartości

[Trasa] Kraków Warszawa


zulula

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Planuje zrobić trasę Kraków- Warszawa, ale mam mały problem z wytyczeniem trasy. Nie chce się w drodze zastanawiać nad jakimiś zakrętami, czy szukać wyjazdu z jakichś bocznych tras, bo już dni coraz krótsze. Najchętniej bym jechała krajowkami, ale jak wytyczam trasę w Google to prowadzi mnie przez S7 (rowerem) bez problemu i w ogóle ta ekspresowka co chwile zamienia się na zwykłą 7. Nigdy nie jechałam tam nawet samochodem. Czy ktoś wie czy może przy tej ekspresowce wytyczyli jakąś boczną drogę?  Przeszukałam internet i jakoś mało informacji. Myślałam jeszcze o jechaniu tą 7 i przed Jędrzejowem trochę pokluczyc i odbić na 728. Czy ktoś kiedyś robił taką trasę i ma coś sprawdzonego? Dodam że nie będę mieć nawigacji przytwierdzonej do roweru, także zatrzymywanie się co chwile  żeby sprawdzić jak jechać nie wchodzi w grę.  No i żeby trasa była po porządnych nawierzchniach i nie przekroczyła tych 310-320 :) za sobą mam parę 3-setek ale nie z dużą  nadwyżką i jeszcze wiem że od tej strony Krakowa jest trochę przewyzszen na początku.  Pozdrawiam i z góry dziękuję za info! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jeżdżę samochodem S7 na trasie Warszawa - Radom, czasami dalej do Suchedniowa. Ten odcinek przejechać rowerem się da, na większości trasy jest pobocze. Możesz wejść na street view, to się zorientujesz jak to wygląda. (np. https://www.google.pl/maps/@51.5619552,21.0266157,3a,75y,0.91h,76.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbBC0zeCMBmqtCF9-fhlX-g!2e0!7i13312!8i6656) .  Czasami (nawet często) da się też jechać drogami dla ruchu lokalnego poprowadzonymi obok głównej trasy. Ja osobiście nie jechałbym rowerem na tej trasie, wolę mniejsze drogi lokalne, ale jak kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi, na pewno nie zaryzykuje mandatu i tego że będę hitem youtube, mimo, że pewnie jest tam dosyć bezpiecznie jadąc po poboczu ;) czyli raczej nie ma ciągłej drogi, takiej awaryjnej przy tej S7? Patrząc na Google maps rzeczywiście nie wygląda na to na żadnym odcinku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jechał przez Proszowice, Skalbmierz Pińczów Chmielnik Daleszczyce  Bodzentyn Skarżysko Wierzbice Mazowszany Warke Góre Kalwarie ;-)

W sumie to nie znam tylko kawałka Radom - Warka, dawno nie bylem miedzy Skalbmierzem a Chmielnikiem.... ale powinno byc OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...