Skocz do zawartości

[Wybór roweru] Kross Hexagon 4.0 27,5 ''


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój syn chciałby zacząć rekreacyjną jazdę na rowerze (po mieście, czasami bezdrożach) lecz w moim mieście jest strasznie mały wybór rowerów, a niestety nie mam czasu żeby jeździć po innych miastach w celu kupna roweru, a więc teraz pytanie do was czy Kross Hexagon 4.0 27,5 '' to dobry wybór (na początek przygody z rowerami) wspomnę, że syn waży ok 36 kg oraz ma ok 152cm wzrostu. Dziękuję za każdą wypowiedź, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tatanka napisał:

A masz możliwość obejrzenia  Rockridera 520 w Decathlonie ? Wypada korzystniej osprzetowo i raczej cenowo. Za ile ten Kross?

Nie mam, w moim mieście jest tylko salon Kross'a i to w nim najlepiej wychodzi gwarancja i naprawy na miejscu a co do ceny to ok 1.5k.

Teraz, skom25 napisał:

Przy 152cm wzrostu to nawet rama 15' będzie trochę za duża.

Wydaje mi się że jak na takiego dzieciaka to chyba jeszcze trzeba patrzeć w dziecięce rowery. 

Rower podany przeze mnie był sprawdzany już w salonie Kross'a i to ten model najlepiej pasował na młodego, a nawet nie był najdroższy.

Teraz, skom25 napisał:

Przy 152cm wzrostu to nawet rama 15' będzie trochę za duża.

Wydaje mi się że jak na takiego dzieciaka to chyba jeszcze trzeba patrzeć w dziecięce rowery. 

Aaaa i zapomniałem wspomnieć o ramie S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brombosz napisał:

Sklep pewnie ma monopol w okolicy to sobie liczą dobre marże. U mnie w mieście sytuacja jest podobna. Kto się w temacie nie orientuje to dopłaca po kilka setek, nawet nie wiedząc, że internetowo można dużo taniej.

Jestem  w pełni świadom tego, że w internecie dałbym radę taniej dostać , tylko raczej wolę dopłacić tą stówkę i mieć na miejscu pomoc techniczną w autoryzowanym salonie.

12 minut temu, Brombosz napisał:

Sklep pewnie ma monopol w okolicy to sobie liczą dobre marże. U mnie w mieście sytuacja jest podobna. Kto się w temacie nie orientuje to dopłaca po kilka setek, nawet nie wiedząc, że internetowo można dużo taniej.

Poza tym w niewielu sklepach pojawia się model z ramą S, nawet w tym salonie jest tylko jedna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Rozmiar S, czyli 17" to taki zakup "na zapas" jak na 1,52 m - jak dbasz o przedłużenie linii męskiej, to lepiej sprawdź ile młody ma luzu w kroku.
Jak kupisz wysyłkowo, to przecież też możesz serwisować w tym salonie, nie ?

Wysyłkowo do salonu ? to ta sama cena jak w salonie, nawet trochę mniejsza, sprawdzaliśmy w salonie wysokość na siodełku i czy dosięga ziemi i dosięga tak 3.89/4 stopy wiec raczej będzie raczej  ideolo. P.s ten model polecił mi pracownik pobliskiego salonu Kross'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sprzedawca, co miał Ci polecić jak innego roweru nie miał?

Na Hexagonie 17' to ja jeździłem, a mam 174 cm.

Siodełko obniżone na maxa i ledwo dostawał do ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, skom25 napisał:

To jest sprzedawca, co miał Ci polecić jak innego roweru nie miał?

Na Hexagonie 17' to ja jeździłem, a mam 174 cm.

Siodełko obniżone na maxa i ledwo dostawał do ziemi?

Miał jeszcze 3 podobne lecz większe lub droższe rowery, a polecił mi ten oraz siodełko było na średniej wysokości postawione. A w wcześniejszych wiadomościach chodziło mi o jeden model ramy S nie danej serii.

Edytowane przez Przemyslaw97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...