Skocz do zawartości

[rama] - malowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do pomalowania swojej ramy. Planuje oddac ramę firmie, która zajmuje się malowaniem proszkowym. Znalazłem kolor, który mnie interesuje ale nie mogę znaleźć jaki to numer na palecie RAL, może ktoś z was mi pomoze. Poniżej wstawię zdjęcia. Może ktoś wie w jaki sposób mogę dowiedzieć się co to za kolor. Z góry dziękuje za odpowiedzi. ;)

IMG_2267.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest kolor tego Treka. Akurat tego superfly widziałem i ten kolor nie jest taki miętowy jak 6019 pastel green.

 

Sorry, ale to co Ty wskazujesz nijak ma się do tego:

maxresdefault.jpg

images?q=tbn:ANd9GcReicqxP071-JSp2x6zxp5

images?q=tbn:ANd9GcRJjgSJYIJBFzmdUMxeYjF

 

Tu masz ten kolor treka w sklepie: http://www.kola-visek.cz/112566/superfly-6/

Oni to nazywają: Matte Green-light

@Bruno824na Twoim miejscu do Treka USA napisałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio o dobieraniu koloru na podstawie oglądania pierwszych lepszych zdjęć na pierwszym lepszym ekranie komputera czy telefonu? :)

Oj, żeby pytający nie zdziwił się efektem...

Bruno824, kolor tego Treka niekoniecznie musi pochodzić z podstawowej palety RAL. Idź po prostu do lakierni, niech Ci pokażą wzorniki jakie mają i sobie coś dobierzesz. Pamiętaj tylko, że im większy kolorystyczny "wynalazek" tym wyższy będzie koszt. Przy nietypowych kolorach może też zajść konieczność kupna pewnej minimalnej ilości proszku, co może nieraz oznaczać 30-40kg, a więc coś kompletnie nieopłacalnego przy lakierowaniu jednej ramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...