Skocz do zawartości

[3000] crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tu z fusów wróżył Ci nie będzie. Skoro masz swojego faworyta już wybranego to go kupuj póki jest dostępny jeszcze. A jeśli chcesz, żeby ktoś kto kolwiek podał Ci inne modele rowerów to podaj tutaj numer długości Twojej nogi od kroku do podłogi, ile masz wzrostu, wagi i do czego Ci  ten rower będzie potrzebny ? i jakim dokładnie budżetem dysponujesz ? Czy już te sprawy przemyślałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL33 ja swojego nowego Romet mustang 1 na osprzecie deore na kołach 27,5 cala kupilem za 2500. Wiec wydaje mi się, ze do 3 tysięcy jakiś inny rower na tym osprzęcie też na pewno kupisz jak dobrze poszukasz. Ten rower, do którego dales link jest fajny i na osprzecie deore. Śmiało możesz go kupić :)      Też bym sobie ten rower zakupił, ale szkoda że niema go w kolorze czarno-niebieskim, albo czarno-zielonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych dwóch sklepach

https://centerbike.pl/

https://bikeneo.pl/product-pol-56378-1627361-19-L-Rower-ROMET-MUSTANG-27-5-1-czarny.html

Możesz zakupić Rometa. Jeśli dobrze pogadasz z Panem sprzedającym i się z nim dogadasz to 200 albo 300 złotych Ci zejdzie z ceny. Także albo 2200 byś miał tego Rometa albo za 2100. Ale do Ciebie należy decyzja. Ja kupiłem i jestem zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang to nie cross. Na full Deore można wyrywać crossa nawet za 2500 bo sam za tyle kupiłem + amor powietrzny oczywiście. Nie wiem czemu taki ciężki ten viper brałbym go jedynie jakby miał amor powietrzny jak nie ma to strata hajsu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie co Romet zrobił, że takie podejście masz haha? Osprzętowo zawsze romet wychodzi bardzo dobrze na tle konkurencji aczkolwiiek nie każdy musi mieć full deore itp bo nie tylko osprzęt się liczy tym bardziej w rowerze rekreacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 3.07.2018 o 22:15, Biesz766 napisał:

A najniższa grupa to nawet po bułki jak masz 2-3 górki po drodze się nie nadaje.

Z tym się nie zgodzę. Nawet na Altusie da się przyjemnie jechać. Sam robiłem wycieczki po 50km na takim podstawowym trekkingu. 

Poza tym- czasem mam wrażenie, że po mieście (takie małe powiatowe, 20tys ludzi) najwięcej kręcą panie w średnim wieku na klasycznych damkach. I to często nawet bez żadnego Nexusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...