Skocz do zawartości

[do 2500] rower rekreacyjny do jazdy po różnych terenach


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem totalnie zielony w temacie rowerów i dlatego szukam dla siebie ostatecznej odpowiedzi. Przejrzałem x tematów o podobnej tematyce i tak naprawdę w każdym z nich pojawiają się inne propozycje. Wiem tyle, że to crossowy będzie dla mnie najlepszym typem. Będę nim jeździć zarówno po ścieżkach miejskich, poza miastem, czasem zdarzy się przez las albo po nierównościach. Mój wzrost to około 184cm, a waga 60kg. Najlepiej jakbyście podali swoje propozycje, które będą odpowiadać temu przedziałowi i będą jak najbardziej odpowiadające do - cena/jakość. Kwestia estetyczna też jest ważna, więc jak będę mieć już kilka konkretów to będę mógł dopasować któryś rower do swojego gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - przejrzyj jeszcze 2x tematów o crossowych około 2500 - bo ani kwota nie jest wyjątkowa, ani twoje parametry nie szokują (choć lekkiś jest :) )

A w końcu różnorodność propozycji to wada, czy zaleta - bo zeznania się nie zgadzają :) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...