Skocz do zawartości

[Do około 1200zł] Uniwersalny rower na przejażdżki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na początku :)

Szukam dla siebie dwóch kółek. Zbyt długa przerwa (chyba z 15lat) i kondycja tragedia :002: No i młodzian coraz lepiej jeździ,więc tata też by sobie z nim pojeździł :P

Szukam do kwoty około 1200zł. Są teraz raty 0% na allegro,więc warto skorzystać. 

Rower nie potrzebny do zandego ostrego sportu. Teren asfalt,lasy itd(mam sporo fajnego terenu do polatania na rowerze). 

Szukam czegoś przyjaznego w obsłudze(o ile można to tak nazwać),w razie czego łatwość dostępnych części w razie awarii i żeby nie złupiło portfela.

Na razie zastanawiam się nad Rometem Rambler 1.0,2.0 lub 3.0(różny przedział cenowy),Kross Hexagon 1.0 lub Kellys Viper. 

Wybrać coś z tego czy jest coś innego wartego uwagi? Zakup jak pisałem na allegro,ze względu na raty 0%.

Na początek taki rower starczy. Za jakiś czas możliwe że będzie przesiadka na coś lepszego/droższego.

Jak będzie potrzebne mogę wrzucić linki z allegro.

Wzrost jakieś 180+ waga niecałe 80kg.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się,oglądałem,wszystko ok. Ale rat 0 nie mają. Chyba że się weźmie ich kartę kredytową(niech sobie wsadzą...). A na allegro niestety nie mają. 

Założenie jest właśnie w zakupie na 0%. W tej chwili jest to dla mnie wygodniejsze niż wyłożenie gotówki. Remont pokoju młodego swoje pochłonie :P A tak będzie to wrzucone w zlecenie stałe i zapominam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę,porównałem,no i jak pisałem podoba mi się... I dałem się przekonać ;) Rockrider 520 zamówiony. Okazało się że na stronie są też raty 0% zamawiając ze strony www. No to czekam aż przyjdzie i zaczynamy przygodę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...