Skocz do zawartości

[Rama] Cube Stereo 140 HPA Race


ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu że zakupiłem trochę za dużą ramę to mam do sprzedania nową ramę marki Cube Stereo HPA Race która mnie kosztowała 2600zł a za części ok 200zł. 
Rama ta jest nowa z 5 letnią gwarancją; kupiona przeze mnie którą chciałem dla siebie przeznaczyć natomiast po założeniu podstawowych części okazało się że rama jest za duża
Zakupiłem ramę identyczną lecz mniejszą a tą sprzedaję. Ze względu tego że w tej ramie zamontowałem suport marki shimano XTR oraz bdb stery z podwójnymi łożyskami maszynowymi to je zostawiam i dodaje w ofercie
W razie pytań proszę pisać lub dzwonić. 
Fotki sa pod tym linkiem https://www.olx.pl/oferta/rama-cube-stereo-140-hpa-race-nowa-20-suport-xtr-i-stery-gratis-CID767-IDutcI1.html

Cenę jaką oczekuję to 1900zł Do NEGOCJACJI


Dane techniczne : 
Materiał : Aluminum HPA Ultralight, Advanced Hydroform, Triple Butted, ATG, ETC 4-Link, AXH
Średnica sztycy : 31.6mm
Rozmiar ramy: 20"
Średnica zacisku podsiodłowego : 34.9mm
Mocowanie przerzutki przód : Direct Mount Side-Swing (Only compatible with Direct Mount Side-Swing front deraileur!)
Głowka sterowa : Tapered 1 1/8" (ZS 44mm) semi-integrated - 1 1/2"
(ZS 56mm) semi-integrated
Mufa suportowa : Pressfit 92mm
Mocowanie hamulca tył : Postmount
Rozmiar koła : 27,5"
Odpoweidni damper : 200x57mm
Rozstaw odtworów do mocowania dampera : 22x8mm / 30x8mm
Odpowiedni skok amortyzatora przód 140/150mm
Mocowanie koła tył : Thru Axle X12 (12x142mm)
Hak przerzutki : Only compatible with Shimano rear derailleur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...