Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
mateusz_zwolinski

[zwierzęta] Psiaki

Rekomendowane odpowiedzi

mateusz_zwolinski

Jeśli ktoś myślał / myśli o adopcji psa, lub po prostu lubi zwierzęta, to zapraszam do obejrzenia spotu do którego zdjęcia robiłem jakiś czas temu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kathevir

Nie wiem jaki sens jest kupować zwierzaka skoro w schroniskach jest tyle biedaków łaknących miłości. Sam miałem kota ze schroniska. Takie zwierzaki najmocniej kochają.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niko00
Napisano (edytowane)

Nie zmusisz kogoś jeśli sam tego nie chce :( moja dziewczyna chciała kupić sfinksa, nie przyjmowała do wiadomości że można adoptować. Miał być z papierami i tyle w temacie. Wizyta w schronisku, fundacji i wyszło że adoptowaliśmy kociaka znalezionego w kartonie na wysypisku śmieci. Widok zwierząt w klatkach sporo zmienia...received_2066022483422896.thumb.jpeg.5ea4efa179c9bbcdb2028f8356873733.jpeg

"Borys" bo tak się nazywa, po 7 miesiącach :) dalej płochliwy ale jest progress 

Edytowane przez sznib
nie cytujemy posta poprzedzającego
  • +1 pomógł 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kaczorak

Też nie jestem za kupowaniem zwierząt ale jak ktoś się uprze na "rasowca" to nie przemówisz. Ja osobiście przymierzałem się do wizyty w schronisku żeby przygarnąć pieska ale dzień przed kolega znalazł około 5 tygodniowego szczeniaka wyrzuconego za zieleniakiem. To go wziąłem przygarnąłem no i jest :) Ten pies jest bezgranicznie we mnie zakochany a ja w nim :) 

Zachęcam do adopcji albo przygarniania zwierząt bo rzeczywiście schroniska to bardzo smutne miejsca

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

A to mój Kropek:

DSC07166.jpg

Od 14lat z nami, zabrany ze schroniska jak był jeszcze malutki. Sędziwy to wiek jak na psiaka i żal serce ściska jak pomyślę ze niedługo może go zabraknąć.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kornelia

Mi udało się adoptować Labradora. Miał prawie rok, gdy go wzięliśmy. Nie żałujemy. Super psina. Wabi się "Rudolf". Też polecam schroniska, jak tam raz zawitacie, to na pewno w którymś psiaku się zakochacie. 

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Plairsion43

Dzień dobry Jestem Maksio:laugh:

39070666_693738000964797_2314776833247150080_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jurek63

Nasz Kropka,plątała się gdzieś w okolicach Buska Zdroju. Wylądowała w schronisku,ale podobno bardzo źle znosiła w nim pobyt.Trawiła do domu zastępczego.Żona wypaczyła ją w internecie i tak trafiła do nas.Jest z nami ponad 8 lat.Kochana sunia.

DSC_00001.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta