Skocz do zawartości

[giełda] giełda rowerowa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie znacie może giełdy rowerowe na których można kupić rowery, części i akcesoria rowerowe?

Jestem ciekaw czy ktoś korzysta z takiej opcji i czy się opłaca.

Chodzi mi o giełdy gdzie mamy wszelkiej maści rzeczy, elektronarzędzia itp.

Czy są takie giełdy w okolicach Krakowa albo Katowic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2018 o 19:15, Imar napisał:

Mam pytanie znacie może giełdy rowerowe na których można kupić rowery, części i akcesoria rowerowe?

znam Słomczyn ale to województwo inne :) byłam tam 3 razy zawszę lecę ku rowerom. Głównie z Niemiec sprowadzane od Rose po Treki, Gianty i inne równie rozpoznawalne marki. Tendencje jest taka że rozmiary głównie na 180 w gorę, coś upolować poniżej lub dla 195 i w gorę np zdecydowanie trudniej, wiekszośc na 105 czasem traia się Tiagra lub starsza Ultegra ale to głownie w stali- szyte jak pod zamówienia- taki rynek zbytu widać :) no i wszyscy wiemy że nie mają pojęcia o historii rzeczywistej rowerów, papierów itd tez nie. Kupujesz na własne ryzyko, niektórzy wystawiają ten sprzęt także na olx. (czyli ceny jak na olx rzucisz okiem, raczej niskie opcje na większe utargowanie) Muszę też dodać o pewnej niechęci sprzedajacych kiedy zaczyna się za bardzo drążyć odnośnie sprzętu czy np jakości 'serwisowania' przed wystawieniem(np dziwnie ustawione klamki, obręcze z biciem itd.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...