Skocz do zawartości

[2018] Unibike


gtb

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda na oficjalnej stronie Unibike nic jeszcze nie ma ale na stronach sklepów można znaleźć oferty modeli 2018 https://sprint-rowery.pl/catalogsearch/result/?q=unibike+2018 . Pierwsze co rzuciło mi się w oczy ofert tylko na kole 29 (czyżby 27,5 poszło u nich w odstawkę ?) i ceny poszybowały w górę. Expert dostanie amorka na sztywnej osi a i rama będzie nowa (suport press fit i sztywna 142x12) https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-unibike-expert-29-2018 no i w końcu zaczęli montować korby dwurzędowe zamiast archaicznych 3x (w Expercie i  Flite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, gtb napisał:

w końcu zaczęli montować korby dwurzędowe zamiast archaicznych 3x (w Expercie i  Flite).

patrzę na te uniwersalne Evo 29 (za 3400) a tam nadal 3x..:blink:, czyli póła wyzej dopiero te dwa rzędy. (ale cena faktycznie mnie by zniechęciła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski producent , polski sklep a po polsku pisać nie potrafią...'brak telepania łańcucha' , 'pozamiatał'. 
Rozumiem marketingowy bełkot ale to już jest przesada.
Cena 4799 za Experta też nie jakaś rewelacyjna. I to wymieszanie Deore, SLX i XT. Dziwnie to wygląda. Mnie to odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z malowaniem Experta czekali chyba na prezentację Levela 8.0. :D Jest to jego naturalny konkurent i ma podobną kolorystykę. Ten czerwony na dole jest dla mnie podejrzany, ale to tylko obrazek na razie. Osprzęt moim zdaniem jest w porządku. W tej półce cenowej praktycznie w każdym rowerze jest wymieszanie Deore, SLX i XT. W Krossie dali najtańsze hamulce i tylną przerzutkę SLX, więc lepiej mieć XT i hamulce SLX jak w Unibike-u. Z drugiej strony Raidon jest raczej gorszy od Recona RL. Jak dla mnie to porównywalne rowery. Zobaczymy jaka będzie geometria, prowadzenie przewodów, no i waga.

Edytowane przez MD11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Żywotność to chyba mniej więcej wygląda tak ( od  najbardziej żywotnych )  BSA, OCTALINK, HT2, PRESS FIT,  racja?

a ceny suportów ( od najdroższych do najtańszych - wszystkie średnia półka) PRESS FIT, HT2, OCTALINK, BSA,  racja? ;)

Cytat

 

 

Edytowane przez SoloTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...