Skocz do zawartości

[Zwift] nie chce się włączyć


obis83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Po pierwsze zaktualizuj system.

 

później, zakładając, że aplikacja wcześniej działała prawidłowo, jest oryginalna, to problemu szukałbym po stronie kraty graficznej albo jej sterowników. Ciężko oszacować z daleka. Dla mnie wygląda to na brak jakiegoś komponentu odpowiedzialnego za renderowanie obrazu. Zacznij od update systemu - daj znać jak poszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12/8/2017 o 19:58, NorthAngel82 napisał:

Myślałem, że jest to forum o tematyce związanej z rowerami i tym podobnych rzeczach, a nie o laptopach i systemach operacyjnych. :)

To wpisz Zwift how to w googla ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, obis83 napisał:

po zainstalowaniu windows 10

Współczuję...

Ja zainstalowałem u siebie 10-tkę chwilę po premierze i na szczęście nie instalowałem wszystkich nowych aktualizacji. Dzięki temu mam jakąś kontrolę.

Niestety wszystkie nowe aktualizacje to coraz więcej problemów, a system operacyjny żyje swoim życiem. Pobiera co i kiedy chce nie zważając na ustawienia. Pal licho na komputerze domowym, ale niestety u mnie w firmie część pecetów też pracuje pod kontrolą Windowsa 10 a ja muszę się z nim zmagać...stąd powyższa opinia.;)

No ale chodziło o uruchomienie Zwifta, więc cel osiągnięty! :D

W dniu 8.12.2017 o 19:58, NorthAngel82 napisał:

Myślałem, że jest to forum o tematyce związanej z rowerami i tym podobnych rzeczach, a nie o laptopach i systemach operacyjnych. :)


Sam napisałeś "związanej z rowerami". Czy wg. Ciebie temat nie jest z tym związany? Ja uważam, że jak najbardziej jest. Jesteśmy na forum rowerowym, ale to nie znaczy, że wszyscy użytkownicy są z zawodu mechanikami w serwisach rowerowych i tylko o wymianie korby i dętki można tutaj pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...