Skocz do zawartości

[manetka tył] prawa manetka Shimano SLX M7000 11 rzędów - jak nowa


Beyor

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam prawą manetkę Shimano SLX M7000 11 rzędów - jak nowa Jest to wersja na obejmę, sportowa, bez "okienka" ze wskaźnikiem przełożenia

Linka w komplecie

Cena: 109 zł + koszty wysyłki http://allegro.pl/manetka-prawa-shimano-slx-m7000-1x11-11rz-obejma-i7049642132.html

 

IMG_2807.jpg

 

Manetka pochodzi z roweru kupionego pod koniec sierpnia. Jest w stanie idealnym - nie nosi żadnych śladów użytkowania, ma za sobą tylko 300 km.

Nigdy nie jeździłem w deszczu, manetka nie jest zabrudzona piachem, nigdy w nic nie uderzyła, pracuje perfekcyjnie.

Manetkę otrzymałem wraz z rowerem, na który mam 24 miesiące gwarancji, więc gdyby coś się działo, będzie można skorzystać z serwisu gwarancyjnego.

Manetkę sprzedaję tylko dlatego, że zachciało mi się wymienić obejmę na mocowanie I-SPEC II.

Biorąc pod uwagę przebieg i stan manetki, jest to dobra alternatywa dla droższej, nieużywanej (nie poczujesz i nie zobaczysz różnicy).

 

IMG_2809.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...