Skocz do zawartości

[używany 26"] Warto go kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takiego oto roweru:

https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski-26-cali-superior-CID767-IDnkr8O.html#7848adb9c1

jak myślicie czy warto ten sprzęt kupić choćby ze względu na ramę? Poza tym podoba mi się wizualnie. Miałby służyć do:

- rozkręcania, nauki serwisowania na ogólnie pojętej zasadzie prób i błędów

- ewentualnej modernizacji i stopniowej wymiany osprzętu celem zrobienia z niego w pełni sprawnego roweru "do jazdy"

 

Cały pomysł zakupu opieram na ramie która chyba? jest warta uwagi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 180 zł to bym wziął chociażby po to żeby zrobić sobie sztywnego "pomykacza" albo rower na gorsze warunki. Wygląda całkiem fajnie, ale co do samej ramy to się nie wypowiadam.

 

I pomyśleć że niektórzy za 180 zł sprzedają taki fajny sprzęt a inni skatowanego "marketowca" do DH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Myślę, że warto - tym bardziej, że cena do negocjacji, więc może i za 150 zł by poszedł.

Na zdjęciach na pierwszy rzut oka wygląda na zadbany, a w każdym razie ruda go nie żarła w szopie :)

Stan techniczny - wiadomo do poprawki, ale trudno oczekiwać, że za te pieniądze używka będzie na tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja myślę, że jak go już odpicujesz, to będziesz używał także podczas ładnej pogody

Jak go odpicuję to będę używał wyłącznie podczas ładnej pogody :-). Na razie będę sobie przy nim dłubał przy niepogodzie lub w wolnej chwili. Rozkręcić, zobaczyć co "w środku", poczyścić, nasmarować ...  nauczyć się czegoś żeby przy innych rowerach tez podłubać. Chodzi mi głownie o to, że jak rozgrzebię i nie będę umiał chwilowo złożyć (np. z braku cierpliwości lub czasu) to on sobie spokojnie poczeka aż skończ. Z tymi rowerami co teraz mam to nie mogę sobie na takie coś pozwolić bo potrzebuje ich do jazdy. Jak przy nich coś ruszę i nie dam rady szybko poskładać to albo nie jeżdżę albo rower na szybko do serwisu.

No i lubię takie starszawe klimaty bez wszechobecnego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...