Skocz do zawartości
  • 0

giant talon 29er 2 ltd


Gość Tomek

Pytanie

Witam.Kupiłem dzisiaj rower Giant Talon 29er 2 ltd 2016r.Kupiłem z OLX nowy rozmiar L, jak chwilkę się przejechałem wrażenia moje takie że pozycja blisko kierownicy i wysoko.Do tej pory jeździłem na starym Kellys Scarpe na kołach 26 rozmiar ramy 19,5 cali.Moje pytanie brzmi przy moim wzroście 177cm i przekroku 85cm jaki rozmiar L jest w porządku?Nie mam możliwości wymienić na M bo to był jeden egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cepelia

Nie wiem jak inni, ale jak wsiadłem na 29 to się na początku troszkę czułem jak na szczudłach...

Co do wielkości ramy, to wydaje mi się cit duża ale ja bym na twoim miejscu nie wymieniał, tylko spróbował ustawić siodło i mostek a potem spróbował się przejecać. Jeśli będziesz miał wrażenie że leżysz na kierownicy to się może okazać że ciut za duża.

Kupiłem Talona 3 (L tyle że 27,5") dzieciakowi (jest niższy od ciebie) i mówi że jeździ mu się dobrze. 

 

Tak czy inaczej musisz to ustawić i się dobrze przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem dzisiaj rower Giant Talon 29er 2 ltd 2016r.Kupiłem z OLX nowy rozmiar L, jak chwilkę się przejechałem wrażenia moje takie że pozycja blisko kierownicy i wysoko.Do tej pory jeździłem na starym Kellys Scarpe na kołach 26 rozmiar ramy 19,5 cali.Moje pytanie brzmi przy moim wzroście 177cm i przekroku 85cm jaki rozmiar L jest w porządku?Nie mam możliwości wymienić na M bo to był jeden egzemplarz.

 

Wczoraj chwilę tylko się przejechałem sprawdzając go przed zakupem.Muszę sobie ustawić sobie pozycję, pierwsze wrażenie było takie że właśnie siedzę za mocno wyprostowany.Na swoim dotychczasowym rowerze Kellys scarpe 19,5 cala siedzę inaczej, bardziej pochylony i kierownicę mam niżej od siodełka.W Talonie spróbuję dać mostek na minus, dzisiaj poprubuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...