Skocz do zawartości

[TEST] Test na cyklozę :-)


Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywiście kochanego mam tatusia  ;)  zresztą ma 62 na karku a jeszcze potrafi mnie wyprzedzić  ::smile::  jestem z niego dumna

 

Mój 63 ale ja z nim nie jeżdżę :roll: nie jestem cyborgiem 8) Jak sobie wstawię pompę X-0 i karbonowe nogi to pomyślę nad tym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w cykloze wciagam powoli moja rodzinke ;) dzisiaj z udalo mi sie wyciagnac mojego staruszka(wierzcie mi to nie lada sztuka) i braciszka. tata troche na poczatku narzekal ale pozniej jak sie rozkrecil to probowal mnie nawet wyprzedzac ale jakos mu nie wychodzilo :wink: moze cos z tego bedzie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego współczujesz  :?: to bardzo pozyteczna nauka pokory :P moja mama nie jeździ zbyt szybko ale jak z nią jadę to już się przyzwyczaiłem :P chciałbym tak jeździć po urodzeniu dwójki dzieci  :wink:

 

Ale jeździć te 15 kmh jest męczące za wolno się jedzie . Też czasami zdarzało mi się jeździć z rodzinką, średnia V=14 kmh a pod górkę szło się pieszo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mozna jechać 15km/h ale biorąc namiar na długi dystans, wtedy sie dobrze jedzie. Jednego dnia można tak pyknać grubo ponad stówe ;-) . Ja jak z rodzicami jazde to trakruje to jako spacerek tudziez wycieczke krajoznawczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...