Skocz do zawartości

[licznik] Sigma BC 16.16 czy jednak BC 16.16 sts - nietypowy problem z nowym licznikiem


korsarz90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypowy problem. Nie chodzi o pomoc w zakupie. Zakupiłem licznik przewodowy Sigma 16.16. Przesyłkę otrzymałem. Jednak na samym liczniku napisane jest BS 16.16 STS. Na opakowaniu jednak jest samo BC 16.16 i zaznaczone, że jest przewodowy. Akcesoria (czujnik) dostałem normalnie na kablu. Po włączeniu licznika widnieje na nim 16.16 sts,

I nie wiem teraz czy ktoś podmienił mi ten licznik w opakowaniu czy w obu wersjach dostaje się urządzenia takie same tylko dodatki inne. Niby ten mój licznik ma z tyłu te dwa styki i jak umieszczę go na podstawce i przyłożę magnes to licznik się odblokowuje (zamiast modelu i godziny pokazuje się np. dystans). Ale nie mogę przy pomocy magnesu ruszyć np. prędkości. Teraz kombinuje jak mogę i udało mi się ręką wywołać jakiś transfer.

Dodam, że np. na filmach z prezentacji tego licznika nie mam napisu sts, tylko samo bc 16.16

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sklep chciał zdjęcia. Po otrzymaniu napisali, że muszą to wyjaśnić z dostawcą. Mam nadzieję, że mi wymienią. Choć kolega wyżej pisał, że jego licznik z STs działa z magnesem.

Kolega napisał że posiada STS (Bezprzewodowy) do jego działania też potrzebny jest magnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...