Skocz do zawartości

[rower] xc do 5500zl


Yah0o_121

Rekomendowane odpowiedzi

wejdz na ich strone a nie na konto na allegro i tam widnieje taka cena jaką podałem:) poza allegro jak sie ładnie zagada to mozna troszke wytargowac, własnie składam dla kolegi rower wiec nich juz dzwoniłem

 

za 5,5tys bym chciał jakąś bardziej osobliwą rame cokolwiek to nie oznacza, na allegro jest najwyzszy model hawka,fakt ze uzywka ,ale po miesiacu dobrej jazdy kazda bedzie tak wygladała, a jak musi być nowa to zdecydowanie ghost scandium- http://crazysport.home.pl/catalog/product_...roducts_id=2227, i super baza bedzie na długie lata + do tego http://allegro.pl/item131229219_amortyzato...arancja_fv.html

 

dlatego zaoszczędził bym troszke na napędzie ,no ale to moja filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie do końca się zgodzę z Tobą, jeśli chodzi o kwestię ramy jako "super bazy na długie lata". Owszem, Ghost HTX Scandium to cud miód i orzeszki, piękna ramka ale zwróć uwagę na jedno... Potrójnie cieniowane 1200 gram!! A zgodzisz się chyba ze mną, że im rama lżejsza i cieńsze jej ścianki tym mnie wytrzymała i krócej żywotna...? Tak więc ten Ghost będzie super wyborem, przyznam nie wiedziałem że kosztuje "tylko" 1899zł ale jeśli chodzi o długotrwałość ramy to myślę, że XtC, Introvert Easton itp mogą potrzymać dłużej...

 

Ten Fox'ik też piękne cacuszko ale tylko pod tarczówki... B)

 

Ogólnie widać, że cały osprzęt da się kupić o wiele taniej. Wystarczy troche poszukać po necie :) To chyba kolejny plus składania roweru, a nie kupowania gotowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że z założenia to wcale nie miał być ultralight tylko normalny sprzęt do XC za 5500zł :) Sami zrobiliśmy z niego ultralighta ;)

 

Wiem o co Ci chodzi B) Faktycznie fajnie jest mieć coś, czego na codzien nie zobaczysz. Jednak jest też inne spojrzenie na to - skoro dużo osób to ma, to znaczy, że jest dobre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać , że ten Canyon jest OK. - tylko jeśli ma być do XC to po co tam opony 2,25" ? , poza tą drobną uwagą sprzęt naprawdę godny polecenia .

Gdybym nie miał pojęcia o składaniu - to był by najpoważniejszym kandydatem do zakupu :) , i tylko jakiś wyjątkowo marudny typ może na niego nażekać :twisted:

A z tym Ghostem to dowaliłeś - może jesteś "Adamello" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie my odbiegliśmy od tematu? Przecież szprychy to komponent koła, a wciąż rozmawiamy o samodzielnym składaniu roweru. Tym bardziej, że autora przekonało to, że można za taką kasę złożyć rower 9kg.

OT by bylo gdybyśmy zaczeli rozważać nad postaciami Adamello i Rafaello :D

Jednak, żeby się stało wg Twojej woli... Skrzynia!! Koniec OT!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie moge zdecydować: składać/ czy kupować gotowca...

Widział ktoś może tego Canyona w jakimś polskim sklepie (online lub fizycznym)?

 

Do tego dostałem odpowiedź od CentrumRowerowego.pl :D - mają jakiś zaprzyjaźniony sklep w Wawie, w którym mógłbym serwisować Radona ZR team only, bez utraty gwarancji, a on naprawdę kusi swoją ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak będzie gotowiec :D najprawdopodobniej kupie w CentrumRowerowym jakiegoś Radona i będę serwisował w Wawie... Mnie pasuje Radon ZR Team only black za 4150zł - 11,5 kg, osprzęt XT +manetki XT, HFX-9XC...

 

Manetki są w standarcie deore no chyba że masz promocje :wink: .Łańcuch i kaseta też.

 

@ adamm . no fajnie że ten canyon jest bardzo dobry.Ale spróbuj go sprowadzić ze stanów to zobaczysz ile to kosztuje :)

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno Canyon jest ciekawszy, ale cenę też ma ciekawszą :) A ja w końcu nie startuje w maratonach, ani się nie ścigam z nikim, więc uważam że Radon mi wystarczy... A co do sprowadzania roweru z niemiec, to nie mam ochoty się z tym wszystkim bawić (ale niemiecki znam :) ). Wolę mić kupiony w polsce, z polską gwarancją i serwisem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canyon Bicycles GmbH

Koblenzer Straße 236

D-56073 Koblenz

Germany

 

jakie usa, dać na dobrą flaszke komuś kto zna niemiecki dowiedzieć sie gdzie najblizej granicy mają sklep, pozniej zadzwonic do sklepu i git :)

 

Sorry ...mój błąd :) .Nie potrzebnie założyłem że to USA.

 

Ale czy tak czy tak od W-wy do powiedzmy Berlina będzie 1200 km. A połowy przecież nie zrobi na piechote ;) .

To czyni rzecz całą conajmniej dyskusyjną :D

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o gwarancje tez. W centrumrowerowym zaproponowano mi serwis gwarancyjny w ich zaprzyjaźnionym sklepie w Warszawie, czyli w moim mieście... A rowerek przyjedzie kurierem :)

 

Tylko nie zapomnij się pochwalić gdy już przyjdzie a fotki koniecznie.

Przy okazji zapraszamy do klubu miłośników Cuba i jego satelitów:

 

http://www.forumrowerowe.org/Cube-Exclusive-Club-t12622.html

 

http://www.forumrowerowe.org/team-Radon-Te...sia-t18784.html

 

 

 

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc:

A rowerek przyjedzie kurierem
nie miałem na myśli, że już go zamówiłem :) W każdym jestem zdecydowany właśnie na tego radona ZR team only black 06 i zamówię go najszybciej, jak tylko mi się uda. Oczywiście zamieszcze jakiś opis i fotki w testach :)

 

Wielkie dzięki za pomoc :)

 

Jeszce jedno pytanie: Czy radon ZR Team Only ma manetki Deore, czy deore Lx? Bo ktoś wcześniej mówił że deore, a na stronie w sklepie są LX'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...