Skocz do zawartości

[rower elektryczny] kupno roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Pochwaliłeś się już. Coś jeszcze masz do powiedzenia?

Tak. Całość miała tak brzmieć:

Witam. Planuję kupić rower elektryczny. Zastosowanie to spokojna jazda wokół komina, jak to mówią motocykliści[emoji6]

Spacer niedzielnym popołudniem, wypad do lasu na grzyby etc. Czyli dużo jeżdżenia po kiepskich drogach, nie utwardzony. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, porady i uwagi. Pozdrawiam.

 

 

Wysłane z mojego E6533 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowanie to spokojna jazda wokół komina, jak to mówią motocykliści[emoji6]

 

 

Jako czynny motocyklista czuję się trochę obrażony.Podaj jeszcze budżet jakim dysponujesz bo moim zdaniem bez 10 k w kieszeni nie ma sensu bawić się elektrykami.No i unikaj napędów Boscha.Pierwsza generacja była bardzo awaryjna.Ponoć coś tam poprawili ale złe wrażenie pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jako czynny motocyklista czuję się trochę obrażony.Podaj jeszcze budżet jakim dysponujesz bo moim zdaniem bez 10 k w kieszeni nie ma sensu bawić się elektrykami.No i unikaj napędów Boscha.Pierwsza generacja była bardzo awaryjna.Ponoć coś tam poprawili ale złe wrażenie pozostało.

Obrażony bo? [emoji6]

Niestety, budżet ograniczony do 3-4 tys. zł. Żeby sprecyzować, nie chodzi o jakieś wyczynowe jazdy. Spokojna spacerowa jazda przez leśne dukty.

 

Wysłane z mojego E6533 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tej cenie to nic ciekawego chyba nie kupisz, napisz też na jakich kołach chcesz tego elektryka. Zobacz może tego, ponoć są dobre te modele https://goelectric.pl/rowery-elektryczne/267-rower-elektryczny-burza-250w-kolor-czarny.html jeżeli ma to być spokojna jazda to nie potrzebujesz mega roweru, ale też nie kupuj chłamu za grosze. Jak dołożysz 1-2 tys to m. in ten model co Ci pokazałem możesz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z linku ma napęd na przód, a podobno po za asfaltem średnio się to sprawdza. Widziałem trochę używanych w cenach 1500 - 2500 zł. Jednak ryzyko zużytych baterii, ich kosztu i dostępności mnie powstrzymuje.

 

Wysłane z mojego E6533 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skąd wiecie o jaki budżet chodzi skoro autor go nie sprecyzował twierdząc iż może być model zarówno za 3 jak i za 4 tys zł? Są rowery elektryczne z górnej jak i dolnej półki jeżeli chodzi o cenę. Zerknij na takie marki jak HAIBIKE, Winora, Sinus, Kross, Hercules. We Wrocławiu na Bardzkiej 30 masz sklep który się tym zajmuje, dopytaj o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...