Skocz do zawartości

[Hamulce hydrauliczne] jakie wybrać


Ferniuk

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej do jazdy po mieście i po lesie, nie śmigam jakoś szybko ale czasem jak jest fajny zjazd to się przyśpieszy.

Myślałem nad shimano m395 większość mówi że są beznadziejne a mi się wydaję że to wystraczy do mojej jazdy.

Polecali mi też M615 ale to już większy wydatek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200 zł można kupić dobrą tarczę hamulcową.Jedną sztukę.

 

Brednie.

Raczej do jazdy po mieście i po lesie, nie śmigam jakoś szybko ale czasem jak jest fajny zjazd to się przyśpieszy.

Myślałem nad shimano m395 większość mówi że są beznadziejne a mi się wydaję że to wystraczy do mojej jazdy.

 

 

Bo wystarczą. Bez problemu i w górach się sprawdzają.

Ci którzy piszą że są beznadziejne są jak pan Wszywka na "Kopsnij Drina" - dla niego alkohol był tym lepszy im miał więcej procent (a tak naprawdę to  liczył się dopiero tylko spirytus), a dla internetowych teoretyków zasada jest podobna, tylko zamiast % jest cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zarówno Shimano M695/M396 jak SRAM/Avid DB1/DB3 będą w porządku. Tylko że raczej mało prawdopodobne, żebyć kupił je za 200 zł. Chyba że bez tarcz.
Potwierdzam - mi się udało nabyć DB3 nowe zdemontowane z SOILA za 210zł. Ostatnio na allegro widziałem również za 260 nowe Magury mt2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Raczej do jazdy po mieście i po lesie, nie śmigam jakoś szybko ale czasem jak jest fajny zjazd to się przyśpieszy.

Wiele zależy od twojej wagi. Jeżeli jesteś lekki,wystarczą do takiej jazdy Shimano  M 315. Z przodu tarcza 180 mm, z tyłu 160 mm i można śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...