Skocz do zawartości

[hobby] - zbieram bilety komunikacji miejskiej ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Od ponad 10 lat mam pewne hobby
Zbieram bilety komunikacji miejskiej i polskie i zagraniczne
Posiadam w swoim zbiorze bilety z czasów denominacji, sprzed denominacji, bilety które obowiązywały w całym kraju (wszystkie były takie same ) po dzisiejsze. 
Mam już ponad 10tys biletów - i każdy z nich jest inny! nie ma dwóch takich samych w zbiorze;) 
A w naszym kraju, wiadomo, ciągłe zmiany - w wielu miastach podwyżki cen biletów, w niektórych obniżki, ostatnio powstają nowe miasta z komunikacją, jak np Zakopane wink.gif 
Piszę tu o tym, ponieważ chciałabym was o coś prosić.
Może macie w domu zbędne wam bilety komunikacji miejskiej, mogą być jednorazowe, miesięczne, karnety, albo nieaktywne, zużyte, niepotrzebne karty miejskie. Skasowane. 
A może ktoś z Was kiedyś jako dzieciak też zbierał, a teraz kolekcja tylko leży i się kurzy. 
Z wielką chęcią bym je od was przygarnęła. Koszt wysyłki zwykłym listem pocztowym to 2.50 Mogę zwrócić koszty wysyłki na konto bankowe albo przesłać wam znaczek. 
Proszę o kontakt tu albo lepiej na maila biletybeaty@wp.pl
A 90% mojej kolekcji można zobaczyć na mojej stronie www.bileciki.org 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam hobby. Świetny pomysł.

Niestety na ten moment mogę poratować jedynie biletem bardzo tradycyjnym warszawskim, o którym wspominał skom25, natomiast w kolorze białym. 

 

a0ec239a5d31224dmed.jpg

 

 

Dla jednego biletu nie warto wydawać kasy na list - jak kiedyś będziesz miał więcej to wtedy się dogadamy ;) 

Podeśle kilka rzeszowskich, na PW wyślę szczegóły bo może już masz :)

Ok! 

 

 

Oprócz biletów komunikacji miejskiej chętnie przygarnę też bilety pkp i bilety wstępu! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle znalazłem ale za 2,5 nie oddam bo znaczek droższy :P

 

P_20170221_165457_HDR_zps7gzdritg.jpg

Chcesz to Ci mogę te 2.50 na konto przelać :D 

Różne warszawskie też mogę podesłać. Choroba zmogła to i bilety trzeba kupować.

 

Z Lizbony i Porto też pewnie coś będę miał. Oczywiście jeżeli, takie aktualne też Cie interesują.

 

Interesują i to bardzo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...