Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
MikeDozer

[Tapatalk] Jakieś problemy?

Rekomendowane odpowiedzi

MikeDozer

Od paru dni mam problemy z przeglądaniem tego zacnego forum via tapatalk na androidzie.

Może coś wiadomo o tej usterce?

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
siimon

Ja widzę tylko czat, ale całe forum jakby nie istniało... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
psn

Potwierdzam, jest jakiś problem konfiguracyjny z forumrowerowe.org, przy chęci odwiedzenia jakiegoś wątku wyskakuje informacja "This site is currently not available likely due to mis-configuration of Tapatalk", do wyboru "OK" lub "Otwórz w przeglądarce".

Inne fora które mam dodane działają bez zarzutu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mieciu

problem rozwiązany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mieciu

Problem ROZWIĄZANY.

Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Ychu
      Przez Ychu
      Część

Od kilku dni mam problem z tapatalkiem. Niezależnie od tego , czy korzystam z Wi-Fi czy z lte to przy próbie przeglądania tematów wyżej wspomnianą apką wyskakuje błąd sieci. Próbowałem aktualizować aplikację , czyścić dane , resetowac telefon a problem jak był , tak jest. Zacząłem się zastanawiać czy to nie wina telefonu , stąd pytanie.
      Fotki niżej.
      https://imgur.com/a/qyj9H
    • Tofi
      Przez Tofi
      Myślałem, że wina jest po mojej stronie, ale okazuje się że błąd leży po drugiej stronie łączy. Więcej szczegułów w temacie [tapatalk] pierwszy nieprzeczytany post - NIERowerowe forum na max! - Forum Rowerowe - Największe w Polsce
    • Tofi
      Przez Tofi
      Mam problem ze skonfiguowaniem forum w tapatalk. Zamiast ustawionego w konfiguracji "idź do pierwszego nieprzeczytanego postu" tematy są otwierane od pierwszego postu w temacie. Jak to zmienić? A może to wina administratora który tak skonfigurował wtyczkę tapatalk? Czy wam podobnie działa ten program?