Skocz do zawartości

[film]Mix z sezonu 2006


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o mnie, to film jest BEZNADZIEJNY. Niepodoba mi sie wogole. Caly film trwa 6 min i caly film jest jedna akcja :/ wystarczyloby raz to pokazac a nie przez caly film to samo. Po 1 minucie robi sie nudno. Za jedno was szanuje, ze pomimo nieprzystosowanych rowerow do tego stylu jazdy niepoddajecie sie. Wydaje mi sie ze cwiczycie tylko wheele, czy to prawda?? Ale to nie zmienia faktu ze film mi sie nie podoba. Aha i muzyka jest spoko. film oceniam 2/10 pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Jezeli chodzi o mnie, to film jest BEZNADZIEJNY. Niepodoba mi sie wogole. Caly film trwa 6 min i caly film jest jedna akcja :/ wystarczyloby raz to pokazac a nie przez caly film to samo. Po 1 minucie robi sie nudno. Za jedno was szanuje, ze pomimo nieprzystosowanych rowerow do tego stylu jazdy niepoddajecie sie. Wydaje mi sie ze cwiczycie tylko wheele, czy to prawda?? Ale to nie zmienia faktu ze film mi sie nie podoba. Aha i muzyka jest spoko. film oceniam 2/10 pozdro..

 

Co ty gadasz, obejrzałem cały 2 razy i wcale nie jest nudny. Kolesie są normalnie wymiatacze. Co z tego, że rower nie jest przystosowany - jak wychodzi i kolesie mają talent to każdy rower jest good, brzmi to jakbyś miał droższy sprzęt od nich i im zazdrościł, że oni na tanioszce umieją, a ty na super lux modelu nie. Pokaż, że umiesz lepiej to dopiero pogadamy. Wheelie może i tylko jest ale to jakie(spoks ziomki takich wywyiasow to w zyciu nie widzialem :D), oprócz tego było stoppie, manual, 180*fp.

Oceniam film na 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie samo wheelie,(wieje nudą), muza spoko, tylko ludzie gdzie wy macie kaski :D ???? na rowery was stać(co prawda z marketu), na rękawiczki na okulary, to nie macie na najtańszy kask z atestem? pfff ... :!!: :huh:

Jak się umie spadać z roweru to kask niepotrzebny :P Ja 2 razy przez kierownicy przy stoppie wyleciałem, ale zawsze rękoma się podpierałem więc jest cyc. A przy wheelie nie na plecy tylko zeskakuje i po sprawie. :P

btw podobno ci co cwicza stunt na motorach maja powiedzenie: "jak sie nie wypier**** to się nie nauczysz" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się umie spadać z roweru to kask niepotrzebny :)

A ty umiesz? Bo wiesz mam mały problem, możesz opisać jak mam spadać z roweru, gdy będe miał kolizje z samochodem :lol: ta twoja teoria o spadaniu mnie powaliła, myślałem że spadne z krzesła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty umiesz? Bo wiesz mam mały problem, możesz opisać jak mam spadać z roweru, gdy będe miał kolizje z samochodem :lol: ta twoja teoria o spadaniu mnie powaliła, myślałem że spadne z krzesła :D

yyyy samochód mówisz .... eeee... no do tego stopnia to nie doszedłem :P przyznam się, że nawet nie testowałem ( i nie chce) :P

http://www.maxior.pl/?p=index&id=31975&0 jakby co to tu masz instrukcje jak przeżyć kolizje z samochodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...