Skocz do zawartości

[telefony] Wasze komóreczki


karolyfer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Niedługo bede zmienial swój przenosny kombajn multimedialny na coś bardziej prostego - wybór padł na nokie 8910 i tera powiedzcie który model ładniejszy czarny czy ten drugi ? mi sie oba podobaja i sam nie wiem na który sie zdecydowac...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45223505

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45965136

i czy ktoś mi moze wytłumaczyć tak dużą rozbieżność cen od 600zl do ponad 2000 ( cena kup teraz za model 8910 ) :roll:

czarna chyba ładniejsza ale czy po służszym czasie sie nie posciera :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o mnie to pierwszy telefon mialem juz w 1999 roku... a byla to wieeelka, cegla, motorola, jeszcze na duzego sima :). to bylo cos, prawdziwy ceglofon. pozniej mialem przygode z nokia 5110 (extra telefon), motka t2288 (syf), nokia 3310 (extra telefon), a obecnie mam siemensa s55. Jak go kupowalem 1,5 roku temu to byl to szal. Dzisiaj okazuje sie, ze klawiatura jest do tylka, oczne klaiwsze juz dawno nie dzialaja, telefon lubi sie wieszac i inne takie. Ale ma tez powazna zalete bezposredeni dostep do systemu plikow z pozimu telefonu jak i komutera. No i fajnie brzmia na nim rozne midy. Poza tym to kiszka.

 

A teraz zastanawiam sie nad wspomniana wyzej kombinacja (jakis tel + mp3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zastanawiam sie nad wspomniana wyzej kombinacja (jakis tel + mp3).

 

Ja wybrałem motorolę mpx200 i po pierwszym zachłyśnięciu się korzystam właściwie z niej tylko jako telefonu :wink: odtwarzacza mp3, organizera i dyskietki jak muszę pracę do domu zanieść.

Filmu już dawno na niej nie ogłądałem, duży ekran żre baterię aż miło (ale nie jest taka tragedia jak w a-dziewięćset cośtam motoroli) i w ogóle się rozglądam za czymś ultra tanim i pancernym by można było na rower wziąć. I w żadnym wypadku aparatów w phonie, jak chcę zrobić zdjęcie to biorę normalny aparat.

 

Może Tobie by przypadła do gustu, jedno co jest fajne to obsługa 1GB kart pamięci SD. Albo ewentualnie Motorola MPX220, ma bluetootha i można gps podłączyć. Na innych komórkach z mp3 się nie wyznaję, ale chyba zwykle w nich jest strasznie mało pamięci na utwory. Jeszcze słyszałem legendy o wypasionych komórkach które mają na wschodzie, ale do obsługi ich trzeba by znać japoński/koreański/chiński...

 

P.S. nie, nie pracuję w Motoroli i nie sprzedaję ich telefonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

heh moze to smieszne ale kupie telefon który już miałem bedzie to SE t68i - teraz chodza po ok 200 ja swój spzedawalem za 400 :) dzieki takiej oszczednosci butki do ubijaków bede mial naprawde szybciutko - a t68i ma to czego potrzebuje czyli BT do komunikacji z ipaq-kiem- pozatym wg mnie jest to najbardziej niezawodny telefon nawet noki 6210 czy 5110 sie czasami zawiesza, a przez 2 lata kiedy miałem t68 nie miałem ani 1 takiej sytuacji - obym tylko nie trafił na felerny egzemplarz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obym tylko nie trafił na felerny egzemplarz :roll:

 

no wlasnie, kolega ma t68i no i generalnie nie narzeka, ale jak sam twierdzi, nie polecilby raczej tego telefonu. Moze akurat z jego jest cos nie tak (felerny egzemplarz), nie wiem, ale takie jest jego zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) widze ze telefony dla niektorych ludzi to male komputerki i inaczej sie nie da :!: ja swoj pierwszy telefon mialem jakies 5-6 lat temu byl to wilki ceglowy erikson potem przeszedlem na nokie i juz innych telefonow nie toleruje, a telefon sluzy mi glownie do dzwnienia ale sms-ow tez duzo pisze a szczegolnie ostatnimy czasy :!: teraz moim nastepnym telefonem po wyjsciu z wojska bedzie 5140 jeden z nielicznch i najlepszych telefonow dla rowerzysty(no chyba ze do wrzesnia wymysla jakis lepszy aparat oparty na bazie 5140) :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kijową Motorole V50 bardziej skopanego telefonu, stosunkowo nowego nie wiedziałem.

funkcji 5x mniej niz w nokii 3310, skopane menu, wiesza sie, dramat.

 

w czerwcu mi wyagasa umowa z ideą i w erze wezme nowy abonamencik na jakąs za######istą komóre.

 

nie pytajcie po co w takim razie brałem tą komóre bo to mój tata ją kupił :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Mam Windowsa for Smartphone 2002 i nie wgrywane żadne flashe, czyli nic nie kombinowane.

+

duzy i czytelny ekran

szybki telefon (200Mhz procek)

bogate oprogramowanie (jednak nie tak bogate jak w pda, chociaż to się zmienia bo są przenoszone programy na Smartphona)

filmik od biedy można sobie pooglądać (oczywiście z napisami bym sobie dał spokój)

i muzy posłuchać i stronki przejrzeć (IExplorer) i gadu-gadu pogadać (jak szybko piszesz na telefonie)

można wkładać karty SD/MMC do 1GB

w miarę zgrabny (chociaż gruby) i do kieszeni się chowa

podobno ładny

drugi wyświetlacz (do tej pory nie miałem czegoś takiego i u mnie się bardzo sprawdza)

wyjście na usb

brak aparatu ;) heh niektórzy to wezmą jako minus (ale można zewnętrzny dokupić)

-

bateria; 3 dni pociągnie jak z nim nic nie robisz, jak słuchasz muzy cały dzień, gadasz itp. to może się okazać że ładować trzeba codziennie

parę razy mi się powiesił i trzeba go było restartować

słuchawki działają tylko motoroli, a te które mam (od e398) są niewygodne

brak BT (jak koniecnzie komuś potrzebne, mimo problemów z baterią, to w mpx220 i mpx już jest)

 

Ponieważ było zamówienie osobno napiszę o dźwięku.

Do tej pory słuchałem muzy na jakiejś starej Napie na małe płytki i jak przesiadłem się na Motkę to wreszcie odetchnąłem bo jakość dźwięku była jakaś znośna. W komórkach moge jedynie porównać z Nokią 5510. IMHO jakość lepsza. Lepszy środek i więcej słychać (lepsza selektywność). Oczywiście nie spodziewaj się, jakości ze sprzętu high endowego. Jestem w miarę wybredny ale mi starcza. Tylko słucham na Betaplayerze, a nie na Windows Media Playerze, bo lepsza jakość i mniej obciąża zasoby. Część osób narzeka na basy (ja akurat nie słucham umcy-umcy). Podobno się to da w rejestrze poprawić bo fabrycznie jest zblokowane. Na kartę 1GB wchodzi mi parę płytek i mam co posłuchać i baterie dłużej mi trzymają niż w Napie. Jestem zadowolony.

Jeśli kogoś interesuje temat to polecam forum : http://www.matrax.net/forum/

 

PS. jednak biorę go na rower tylko go obkręcam w jakiś szlik czy coś, i słuchawki douszne się trzymają jak się je przyciśnie paskami od kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

aj aj - ja nie rozumiem toku myslenia ludzi - wystawiłem moją motke na aukcje tego samego dnia rozszezyłem opis że 570zl kto da to koncze aukcje - 10 dni cisza po czym na 13 godzin przed koncem aukcji o 1 w nocy ludzie mi bombardują gg oraz poczte że 570 , 580, 590, 600 zl zebym zakonczył aukcje - stwierdziłem że teraz to juz nie ma co i aukcja bedzie trwac do konca - opłaciło sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
taaaa koles z 0 punktow to koles wiarygodny :D oczywiscie bierzesz z przedplta ?

to ze ma 0 to nie znaczy ze jest zły - ma negatywy ? - nie ma i to sie liczy :!: koperty tez nie ma bo takich usuwam - a co do kasy to przelew już zrobił :D więc spokojna głowa- tez kiedyś miałeś "0 punktów" a jednak ktoś ci zaufał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje byłe telefony:

 

Nokia 3210 - Pancerny telefon

Nokia 5510 - Mialem tydzien i sprzedalem

Nokia 7110 Cameleon - Mialem tydzien i sprzedalem bo bateria trzymala 8 godzin :grin:

Ericsson T28s - Leży gdzieś na plaży w Karwii

Nokia 6510 - byla u mnie 2 miesiace

Nokia 8310 - mialem ja przez wakacje

Nokia 3510i - Sprzedalem ja w Grudniu

Sony Ericsson T300 -Męcze sie z nia teraz :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwszą komoreczką byla motka c350 potem motka e365,nokia 3510i,nokia n-gage,nokia 3650,samsung sgh-v200 i znowu mam nokie n-gage ,ale zamierzam ją na cos wymienic na nokie 7610 lub samsunga d500 moze powiecie mi co lepiej wybrac samsunga d500 czy nokie 7610?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...