Skocz do zawartości

[rower] Rockrider 560 marki B'TWIN


aaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość kupna praktycznie nowego http://www.decathlon.pl/rockrider-560-275-id_8336092.html za 1500zł. Nasuwa się główne pytanie, jaka ogólna ocena? Jedni są zrażeni, odradzają, same negatywy, inni chwalą i polecają. Szukam roweru, który będzie mi służył do amatorskiej jazdy po ulicy, chodnikach i w terenie. Którym nie zrobię więcej niż 1000km rocznie i który mi posłuży przez kilka amatorskich lat. Czy jest to rower dla mnie? 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rr560 . sobie chwale . zrobiłem nim około 1500 km. w jakieś 3 miesiąe w lekkim terenie ( szutry ) a i asfalcie ( jakieś 60%) ale i tez zabawa z skokami , schodami, czy skałkami . żadnych problemów. Jedyny problem po zakupie to taki zeby mieć wieczysta gwarancje na rame musisz sie zarejestrować na bitwin.com  czy jakoośc tak.  Czego ja oczywiście nie wiedzałem ( bo ciecie  w decatlonie mowią o wieczystej gwarancji ale zaden cep nie powiedzał ze jest jakis czas na rejestracje  tego - po tym czasie nie masz gwarancji )  i nie  zrobiłem tego i gwarancji niebudjet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest nazywanie kogoś cepem samemu nie wiedząc o czym się mówi. Żeby mieć dożywotnią gwarancję trzeba mieć kartę stałego klienta - pisze jak byk na książeczkach gwarancyjnych dodawanych do rowerów.

a skad wiesz ze nie mam takiej karty. Jaśnie oświecony oznajmiam tobie ze mam i mialem.A gdybym nie mial to powinni mi to zaproponować. Nie pisz jak nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwyt czy nie chwyt , ale jest oręż do walki w razie problemów (akurat w Decathlonie wyegzekwowanie gwarancji nie jest problematyczne), a jakie mogą być to wystarczy poczytać tematy dotyczące Krossa i bojów jakie stoczyli użytkownicy z ich pękającymi ramami. Co do rejestracji gwarancji w określonym terminie to żadna nowość , wielu producentów stosuje takie chwyty (nagminne jest to w sprzęcie RTV/AGD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak wcześniej pisałem jestem bardzo zadowolony z roweru. Dałem za niego coś koło 2500 i wydawało mi sie że jakość /cena = fajny rower. Jak masz możliwość kupienia go taniej to jeszcze bardziej się opłaca. Ale po co ktoś tam włożył 26' ? Może  jakać kraksa była konkretna albo co ? normalnie RR 560 wychodziły tylko z 27,5'. na pewno jest to  560? Są modele podobne wizualnie do tego a jednak tamtych bym nie kupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...