Skocz do zawartości

[Buty]Co Byście Poradzili


Xellon

Rekomendowane odpowiedzi

do turystyki - shimano 3/4 do kostki. nie pamietam oznaczenia ale shimano robi tylko dwa modele - ten kosztuje ok 270 zl drugi jest duzo drozszy ok 500 ale nie chodzi o ten tylko o tanszy.

jesli chodzi o sciganie - shimano 180 (takie oznaczenie liczbowe jest w nazwie) dwa rzepy i klamra, kolce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie Shimano SH-181B. Mam takie od kilku dni, póki co wporząsio, chociaż trochę cisną w nogi. Plus to klamra. (Wreszcie pozbyłem się lipnych sznurowadeł! :)) Kupione w Centrum Rowerowym z odbiorem osobistym. Cena 339zł. Ale dzisiaj u Arnika widziałem, SH-181 (bez B ) za 318zł. Na zdjęciu identyczne, jak moje, ale nie wiem czy to tylko pomyłka, czy cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od paru dni uzywam specialized mtb , sa zapianane na rzepy , smialo moge je polecic maja sztywna podeszwe i do chodzenia za bardzo sie nie nadaja , dobrze trzyjmaja noge , protektor wykonany z miekkiej gumy wiec pewnie szybko sie posciera , ale jak na razie dla mnie bomba , a cena ok 240 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od paru dni uzywam specialized mtb , sa zapianane na rzepy , smialo moge je polecic maja sztywna podeszwe i do chodzenia za bardzo sie nie nadaja , dobrze trzyjmaja noge , protektor wykonany z miekkiej gumy wiec pewnie szybko sie posciera , ale jak na razie dla mnie bomba , a cena ok 240 zl.

 

też polecam te buty, zapinane na 3 rzeby co ważne, i mają super wentylacje, w tej cenie najleprze buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie powaznie nad tymi shimano, ale na mtbr w 90% testow ludzie pisza o polamanych klamrach. to mnie odstraszylo. komus z was juz pekla?

Serio? Dlaczego nikt mnie wcześniej nie uprzedził? ;) W razie czego będę reklamował. Gwarancja w końcu jest. A póki co wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też specialized mtb .Sztywne buty wentylacja dobra ,rzepy dość kiepskie po roku użytkowanie musiałem je wypruć i nowe wstawic .Poza tym podeszwa jest zmasakrowana dużo uszczerbków w protektorze ,z tyłu buta coś z gabka się stało ,opadła w dół ,dziwne uczucie jak się chodzi i do tego noga się nie trzyma tak jak powinna.Nie kupiłbym ich drugi raz i nie polecma ich .Ciężko coś polecić bo wcześniej miałem tylko diadory i tez nie byłem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...