Skocz do zawartości

(rower budżetowy) z możliwością przebudowy


masterr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytających 

Chcę kupić rower powiedzmy do 2 tys z możliwością rozbudowy . Mam na myśli przełaj , docelowo - typowo dla amatora. Oczywiście nie mam na myśli wyczynowego uprawiania tego sportu , więc waga plus minus kilka kilogramów czy też długość główki  :icon_lol:  nie ma dla mnie znaczenia . Załóżmy , ze w przyszłym roku zmieniłbym ramę i koła , za dwa lata osprzęt itd. Chodzi mi o to , by pojezdzić rok lub dwa na "pierwszym zakupie " , może romet ?Pomożecie ? :icon_lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzięki za odpowiedz .

Mam 170 cm wzrostu , długość nóg ? Chyba popadamy w jakieś skrajności , dla amatora , który chce sobie pojezdzić i czasami się zmęczyć , dopasowanie roweru co do centymetra chyba nie jest najważniejsze :) 

W chwili obecnej , ciężko jest mi wyłożyć kilka tysi na rower , dlatego pomyślałem o jakimś budżetowym , który będę przebudowywał w miarę możliwości na rower typowo przełajowy i tak jak mówiłem za jakiś czas może osprzęt , rama itd .Fajny jet ten accent cx one , może bym się i skusił mimo że przekracza trochę budżet ale nie wiadomo kiedy będzie dostępny . 

Co sądzicie o Romet Mistral , można w chwili obecnej kupić go w cenie 2119 . To dobra cena , czy tez w tej cenie dostanę coś lepszego ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

długość nóg ?
 Od podłogi do krocza.

1rysunekB.png

 

 

Chyba popadamy w jakieś skrajności , dla amatora , który chce sobie pojezdzić i czasami się zmęczyć , dopasowanie roweru co do centymetra chyba nie jest najważniejsze  
Mylisz się... Niedopasowanie ramy może być bardzo bolesne... 

 

 

Co sądzicie o Romet Mistral , można w chwili obecnej kupić go w cenie 2119 . To dobra cena , czy tez w tej cenie dostanę coś lepszego ?
Daj link do sklepu lub chociaż podaj dokładny model.. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...